امروز: یکشنبه 09 آذر 1399 برابر با 29 نوامبر 2020

انتقاد ازعدم همکاری بهزیستی گیلان درخصوص ساماندهی متکدیان با شهرداری رشت

  • پنج شنبه, 13 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهردار منطقه سه شهرداری رشت عنوان کرد؛ بهزیستی گیلان هیچ‌گونه کمکی در خصوص جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان با شهرداری انجام نمی‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس طیبه بینا بابیان اینکه شهرداری منطقه سه رشت مبالغ هنگفتی از ادارات دولتی طلبکار است که از آن جمله می‌توان به نیروی دریایی و ... اشاره کرد ادامه داد: سازمان بهزیستی در خصوص چندین ساختمان متعلق به خودش بالغ‌بر 180 میلیون تومان به شهرداری منطقه سه بدهکار است و در حال حاضر آن ساختمان‌ها در تصرف سازمان بهزیستی است.

بینا افزود: در حال حاضر شهرداری مبلغ هشتاد میلیون تومان بابت جمع‌آوری متکدیان به سازمان بهزیستی بدهکار است و بهزیستی بابت این بدهی هیچ‌گونه کمکی در خصوص جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان با شهرداری انجام نمی‌دهد و حتی حاضر به تهاتر بابت بدهی‌های متقابل نیست.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت دراین‌باره گفت: در این خصوص نشست‌هایی با مدیرکل بهزیستی گیلان انجام‌شده است و بهزیستی معتقد است با توجه به اینکه زمین ساختمان مذکور متعلق به اداره راه و شهرسازی است تمایلی به این ملک ندارد.

رضا رسولی افزود: ساکنین این ساختمان از مددجویان سازمان بهزیستی گیلان هستند و در وضع فاجعه‌آمیزی مشغول به زندگی هستند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15500

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی