امروز: پنج شنبه 02 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

حضور ایثارگران و خانواده های شهدا در محدوده منطقه یک مایه خیر و برکت است

  • پنج شنبه, 13 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
 همزمان با هفته دفاع مقدس شهردار منطقه یک به همراه مهندس نصیری معاون بنیاد شهید شهرستان رشت و مهندس اشکانی پور مدیرکل سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گیلان از حسن کاظمی جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس دیدن کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  مهندس محمد پورناصرانی حضور جانبازان و خانواده شهدا در محدوده منطقه را مایه خیر و برکت دانست و گفت: آرامش و آسایش امروز ملت ایران مدیون خون شهدا و رشادت های جانبازان هشت سال دفاع مقدس است و امروز مسئولین کشور و استان باید با تمام قوا در جهت رفع نیازهای به حق آنان کوشا باشند.

شهردار منطقه یک ضمن استقبال از پیشنهادات و نقطه نظرات جانبازان و خانواده شهدا در توسعه شهر تصریح کرد: این شهرداری به تلاش مجموعه پرسنل خود سعی دارد تا خدمات رسانی بهینه به شهروندان و بالاخص جانبازان را سرلوحه کار اصلی خود قرار دهد.

وی افزود: شنیدن خاطرات جانبازان و ایثارگران علیرغم ایجاد تاسف، سبب می شود تا مسئولین شهری ضمن تجدید روحیه و درس آموزی از رشادت های عزیزان مصمم تر از قبل به کار و فعالیت خدمات رسانی خود ادامه دهند.
 حسن کاظمی نیز با تاکید بر دشواری مجموعه فعالیت های شهرداری تصریح کرد: همه ملت ایران چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه امروز با صبر و بردباری خود ثابت کردند که نه تنها در میدان جنگ بلکه در عرصه زندگی نیز میتوان از خود گذشته و ایثارگر بود.

این جانباز در طی هشت دسال دفاع مقدس در ۱۱ عملیات گوناگون از جمله عملیات آزادی خرمشهر حضور داشته و در نهایت در سال ۶۱ از ناحیه صورت به میزان ۴۰ درصد مجروح شد.

در پایان این دیدار با اهداء تندیس و لوح سپاس از سوی شهرداری منطقه یک از رشادت های حسن کاظمی تقدیر شد

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15502

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی