امروز: جمعه 29 تیر 1397 برابر با 20 جولای 2018

واکنش مدیرکل بازرسی استان گیلان به عمل قبیح سرپرست سابق شهرداری رشت

  • دوشنبه, 17 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل بازرسی استان گیلان با بیان اینکه عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است گفت: تاکنون منزلی تحویل وی نشده و جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سیف‌الله مسرور با اشاره به نامه منتشر شده در رسانه‌ها در ارتباط با واگذاری یک باب منزل مسکونی به معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت اظهار داشت: عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است.

مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان با اشاره به اینکه پیگیری‌های لازم در این زمینه از سوی سازمان بازرسی استان انجام شد اعلام کرد: تاکنون منزلی تحویل وی نشده است.

بازرس کل استان گیلان با تاکید بر اینکه نه تنها تاکنون منزلی تحویل وی نشده است بلکه جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده و در آینده نیز چنین امکانی را نخواهد داشت.

به گزارش تسنیم روز گذشته تصویر نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که نشان از درخواستی از سوی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت به سرپرست سابق شهرداری رشت داشت و در آن نامه در اختیار گرفتن یک منزل مسکونی در رشت برای سکونت وی تقاضا شده بود.

از نکات قابل توجه در این نامه مشترک بودن نام درخواست‌کننده و مرجع صدور دستور بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15559

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی