امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

کلافگی شمالی ها از قطع مکرر اینترنت و وعده های مسئولین!

  • یکشنبه, 19 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، سرعت افتضاح اینترنت موبایل ها و مودم ها و همچنین قطع مکرر موبایل و آنتن دهی فضاحت بار، صدای کاربران را بیش از پیش در آورده است.

سرعت فاجعه بار اینترنت مودم ها و موبایل ها که اساسا هیچ شباهتی به ادعاهای شرکت زیرساخت و وزارت ارتباطات ندارد، باعث عصبانیت و آزار روزافزون کاربران شده است، چراکه این وضعیت نه تنها نسبت به شرایط نامناسب در دولت قبل تغییری نکرده، بلکه بعضا اشکالات را جدی تر و بدتر از قبل کرده است.

در همین حال، شرایط شهرها و شهرستان های کشور نسبت به تهران اسفناک تر است. در برخی از شهرها از جمله شهرهای شمالی کشور، اینترنت کاربران ۴ تا ۵ ساعت در روز قطع می شود و در کمال تعجب هیچ کس حاضر به پاسخگویی در آن مورد و حتی رفع آن مشکل و جلوگیری از تکرار مجدد آن نیست.

جدا از موارد فوق، برخلاف ادعای چندین باره وزیر محترم ارتباطات در مورد کاهش هزینه ی اینترنت، قیمت ها روز به روز در یک سال اخیر افزایش یافته است. بدتر آنکه، سرویس های ارائه دهنده اینترنت به اندازه ای که هزینه از کاربران دریافت می کنند، خدمات مناسبی ارائه نمی دهند.

از سوی دیگر، شرایط آزاردهنده خطوط تلفن همراه، وضعیت آنتن دهی موبایل ها را به اواخر دهه هفتاد برده است، به طوریکه بخاطر قطع مکرر تماس ها و پیغام مکرر No Service، مردم مجبورند چندین بار تلفن همراه خود را خاموش کنند، اتفاقی که در روزهای نخست ورود موبایل به ایران نیز سابقه نداشته است.

جا دارد، جناب وزیر و دیگر مسئولین مانند شرکت زیرساخت، بجای آنکه دائما در این شهر و آن شهر به افتتاح پروژه های کلیشه ای بپردازند و ادعای بهبود اوضاع اینترنت و مخابراتی کشور را سر دهند، فکری به حال سرعت لاک پشتی اینترنت بکنند که جزء نخستین وعده های دولت و وزیر بوده است.انتخاب

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1566

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی