امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

وعده مرتفع کردن مشکلات مسکن مهر رشت تا دو ماه آینده

  • یکشنبه, 19 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس دکتر حسن تامینی نماینده ی مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی طی نشستی با  تعاونی های مسکن مهر رشت به بررسی مشکلات سایت مسکن مهر پرداخت.

دکتر حسن تامینی با اشاره به اینکه معضلات مسکن مهر رشت به دقت از سوی نمایندگان شهرستان رشت در حال بررسی و پیگیری است اظهار داشت: این حجم از واحدهای احداث شده در مسکن مهر رشت که در منطقه ی خوبی از شهررشت نیز ایجاد گردیده است می تواند درصد بسیار بالایی از جمعیت نیازمن دبه مسکن را در خود جای دهد و باید امکانات رفاهی و زیر ساختی جمعیت پیش بینی شده به زودی فراهم گردد .

وی با بیان این مطلب که معضلات مسکن مهر رشت توسط مردم ساکن در سایت به گوش مسئولین رسیده و مدیران باید با همت و تعامل این مشکلات را مرتفع کنند افزود : جلسات مختلفی با مدیران نهاد های مرتبط برگزار شده است و امیدواریم که ظرف یکی دو ماه آینده بتوانیم با یک همت جمعی این موانع را از میان برداریم .

وی خاطر نشان کرد : در زمینه ی وضعیت پرداخت هایی که باید توسط مردم به تعاونی ها صورت گیرد و مسایل این چنینی که شبهاتی را ایجاد کرده است صحبتهایی در بحث های کلان مطرح می شود که ان شاالله این معضلات با پیگیری های نمایندگان مجلس مشخص خواهد شد .

دکتر تامینی گفت : فعالیت هایی در دست انجام است تا با عنایت های ویژه ی دکتر نوبخت معاونت راهبردی ریاست جمهوری ، بحث جذب اعتبارات برای زیرساختهای مسکن مهر به مرحله ی اجرا برسد .

در ادامه این نشست ابتدا مهندس شکری رییس اتحادیه مسکن مهر رشت با ارایه گزارشیاز معضلات سایت مسکن مهر اظهار داشت : یکی از مهمترین بحث هایی که در حالحاضر مطرح است بحث فاضلاب این سایت و ایجاد تصفیه خانه فاضلاب برای کلشهرک است که نیازمند اعتبارات است .

وی با بیان این مطلب که سایت مسکن   مهر رشت یکی از یهترین سایت هایی در کل کشور است که همه گونه امکانات زیرساختی و رفاهی برای آن پیش بینی شده اذعان داشت : متاسفانه در خصوص ایجادامکاناتی که یک شهرک به این وسعت به آن نیازمند است و در برنامه هایاولیه احداث سایت مسکن مهر نیز بر روی آن تاکیدات لازم وجود داشته ، تاکنون روند رو به رشدی حاصل نشده است .

مهندس شکری گفت : سایت مسکن مهررشت نیازمند کلانتری برای برقراری امنیت در شهرک ، مراکز بهداشتی درمانی، نانوایی ، توجه به برق معابر ، جمع آوری فاضلاب ومحوطه سازی و فضای سبزاست که باید با همت نهادهای مرتبط انجام شود .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1574

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی