امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

اخبار مهم روز

ارسال شیوه نامه تقدیر از قهرمانان ورزشی به شورا ضروری است

  • یکشنبه, 14 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت گفت: شیوه نامه تقدیر و حمایت از قهرمانان و مدال آوران ورزشی هر چه سریعتر تنظیم و به شورا ارسال شود.
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  فرهام زاهد در این جلسه با تبریک به مناسب سیزدهم آبان روز دانش آموز اظهار کرد: در جلسه امشب بررسی سه لایحه کمک هزینه اعزام بازیکنان منتخب تیم ملی موی تای بانوان به مسابقات برون مرزی و همچنین تامین هزینه حضور داور بین المللی موی تای به رقابتهای جهانی جوانان و لایحه تفریغ بودجه سال ۹۴ شورای اسلامی شهر رشت انجام خواهد شد.
مدیر مالی شهرداری رشت در ادامه این جلسه بیان کرد: بر اساس این لایحه پرداخت کمک هزینه به مبلغ هشتاد میلیون ریال جهت اعزام بازیکنان منتخب تیم ملی موی تای بانوان در مسابقات برون مرزی تقاضا شده است. 
مجتبی ماه پسند افزود: همچنین به منظور تامین هزینه های حضور یکی از داورین بین المللی جهت شرکت در مسابقات جهانی جوانان لایحه کمک هزینه سفر به تایلند به مبلغ بیست  میلیون ریال به صحن کمیسیون بودجه ارائه شده است.
یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت در این جلسه اظهار کرد: چهره های ارزشمند ورزشی از جمله آرمین هادی پور و... در شهر رشت حضور دارند که مایه مباهات و افتخار رشت و کشور هستند .
حامد عبداللهی افزود: باید از چنین چهره های ارزشمند و مدال آوری تجلیل شود.
رئیس کمیسیون برنامه و بوجه شورای رشت در ادامه این جلسه اظهار کرد: به منظور حمایت و تقدیر از ورزشکاران باید سقفی تعیین شود و برای هر رده قهرمانان در مسابقات جهانی، آسیایی و المپیک میزان هدیه پرداختی مشخص شود.
در این جلسه مقرر شد دو لایحه کمک هزینه به تیم موی تای بانوان و همچنین تامین حضور سفر داور موی تای در مسابقات جهانی بعد از تکمیل گزارش لازم در جلسات آینده کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی قرار بگیرد.
فاطمه شیرزاد عضو دیگر کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت نیز خواستار تدوین هر چه سریعتر شیوه نامه پرداخت هدایا و کمک هزینه به ورزشکاران و مدال آوران شهر شد.
بررسی تفریغ بودجه سال ۹۴ شورای اسلامی شهر رشت جهت ارائه توضیحات بیشتر به جلسه آینده کمیسیون برنامه و بودجه شورا موکول شد.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15847

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی