امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

شهرداری رشت هفتصد و سی میلیارد تومان بدهی دارد/برخی از دستگاهها اقدام به مسدود کردن حسابهای شهرداری رشت کردند

  • دوشنبه, 15 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: ایجاد منابع درآمد پایدار نیاز اساسی شهرداری رشت است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمد حسن علیپور اظهار کرد: برای رفع مشکلات مالی حاکم بر شهرداری رشت باید منابع درآمد پایدار ایجاد کرد و این اقدام نیازمند خلاقیت در مدیران شهرداری رشت می باشد.
وی با اشاره به اینکه تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل شهرداری رشت باید در اولویت قرار بگیرد تصریح کرد: شهرداری رشت هفتصد و سی میلیارد تومان بدهی دارد و رفع این مشکل نیازمند مساعدت و همدلی اعضای شورا و مدیران شهرداری است.
علیپور با اذعان به اینکه دستگاههای بدهکار به شهرداری رشت همکاریهای لازم را داشته باشند گفت: متاسفانه برخی از دستگاهها به منظور دریافت مطالبات خود اقدام به مسدود کردن حسابهای شهرداری رشت می کنند اما در پرداخت بدهی های خود به شهرداری رشت مساعدت لازم را ندارند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد: بسیاری از شهرداریهای شهرهای دیگر همچون قزوین تمام مطالبات خود را دریافت کرده اند و معوقه ای ندارند و شهرداری رشت نیز باید با مدیریت جهادی و تعامل با شورا نسبت به پرداخت مطالبات پرسنل و رفع دیگر مشکلات تلاش کند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15865

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی