امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

ضرورت تعیین تکلیف مشاوران غیر حضوری شورا/حضور اعضای شورا در محلات رشت

  • یکشنبه, 21 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت گفت: اعضای شورا به منظور بررسی و رفع مشکلات مردم باید در تمامی محلات رشت حضور مستمر و مداوم داشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  محمد حسن علیپور افزود: با رای اعتماد مردم به منتخبین شورای پنجم رشت وظیفه ای سنگین به ما محول شد و در این راستا باید برای احقاق حقوق شهروندی تلاش کنیم.
وی با اذعان به اینکه رفع مشکلات شهر رشت نیازمند اقدامات جهادی است تصریح کرد: متاسفانه مشکلات متعددی در بخش های مختلف وجود دارد و حفظ اتحاد و همدلی ما بین اعضای شورا کلید واژه رفع مشکلات است.
علیپور در خصوص فعالیت مشاورین شورای رشت بیان کرد: تعدادی از مشاورین شورا فعال و توانمند هستند و با حضور آنان در برخی از واحدها شاهد تحولات بسیار خوبی هستیم.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در خاتمه گفت: بنده معتقدم مشاورین توانمند شورا باید حفظ شوند و افرادی که با عنوان مشاور تا کنون حضوری در شورا نداشته و عملا اقدام موثری از سوی آنان دیده نمی شود باید تعیین تکلیف شوند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15915

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی