امروز: سه شنبه 03 مهر 1397 برابر با 25 سبتامبر 2018

شهرداری رشت در مورد پرداخت بدهی قانونی توجیه نیست/از مسیر قانون با آنها برخورد خواهیم کرد

  • سه شنبه, 23 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اظهار داشت: مسئولین شهرداری رشت در مورد پرداخت  بدهی قانونی توجیه نیستند و بزودی از مسیر قانون با آنها برخورد خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه شهرداری رشت به عنوان بزرگترین بدهکار کتابخانه های عمومی از پرداخت سهم نیم درصدی خود به کتابخانه ها امتناء می کند گفت: مسئولین شهرداری رشت در مورد پرداخت این بدهی قانونی توجیه نیستند و بزودی از مسیر قانون با آنها برخورد خواهیم کرد.

هادی نوری با بیان اینکه نباید پرداخت سهم نیم درصد تنها رابطه کتابخانه ها با شهرداری باشد افزود: شهرداری های استان باید با ارائه طرح های خلاقانه در حوزه شهری با محوریت کتاب و کتابخوانی جوانان را به سمت و سوی کتاب سوق دهند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان  به اجرای طرح استانی کتابخانه های الگو در استان گیلان نیز اشاره کرد و افزود: در این طرح استانی با شناسایی کتابخانه های مستعد و تامین نیازهای آن از هرلحاظ زمینه معرفی  این کتابخانه بعنوان برتر کشوری را فراهم خواهیم آورد.

 نوری همکاری دستگاه های مختلف از جمله شهرداری ها برای تحقق این هدف را بسیار مهم ارزیابی کرد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15938

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظر سنجی

آیا با انتخاب شهردار غیر بومی رشت توسط شورای شهر موافقید؟

همایش

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی