امروز: جمعه 27 مهر 1397 برابر با 19 اکتبر 2018

اعزام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم و فوق دیپلم به مراکز آموزشی

  • سه شنبه, 14 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاونت وظیفه عمومی پلیس گیلان روز یکشنبه، 19 آذر 1396 اقدام به اعزام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم و فوق دیپلم به مراکز آموزشی می کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سرهنگ سیدحسین صدرممتاز گفت: مشمولان دیپلم و زیر دیپلم و فوق دیپلم که موعد اعزامشان روز یکشنبه،  19آذرماه 1396 می باشد باید جهت اعزام به مراکز آموزش رأس ساعت 07:00 تاریخ یاد شده در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در بلوار خلیج فارس- کیلومتر 3 جاده رشت به تهران جنب راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.  

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان ماده 58 قانون وظیفه عمومی اصلاحی 22/8/90، را تشریح کرده و گفت: طبق این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد،3 ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیشتر از سه ماه باشد 6 ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.

سرهنگ صدرممتاز اظهار داشت: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یکسال باشد، علاوه بر 6 ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضائی معرفی می شوند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه در اجرای دستورالعمل صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان متاهل بعد از سپری نمودن دوره آموزش رزم مقدماتی، ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری خواهند کرد، اظهار داشت: کلیه مشمولان با هزینه سازمان وظیفه عمومی ناجا به مراکز آموزشی نیروهای مسلح اعزام می شوند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 16142

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظر سنجی

آیا با انتخاب شهردار غیر بومی رشت توسط شورای شهر موافقید؟

بلی - 32.2%
خیر - 67.8%
اين نظرسنجي به پايان رسيده است

همایش

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی