امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

استاندار مثلت قدرت و تثبیت حاکمیت در استان است/شورای پنجم و دریغ از یک دیدار با استاندار

  • پنج شنبه, 16 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به روز معلولین اظهار داشت: مسئولان و بویژه مدیریت شهری باید فضاهای شهری و امکانات را برای استفاده از همه اقشار جامعه و بویره معلولان فراهم سازند

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رمضانپور به میلاد پیامبر هم اشاره نمود و ابراز کرد: امروز همه گروه های مسلمانان به پیامبر رحمت و مهربانی اتفاق نظر دارند و این روز که به نام اخلاق و مهرورزی نامگذاری شده است، یاداور ایثارگری های پیامبر است که در بسیاری موارد از حق خود گذشت.

اینکه در هفته وحدت چه ثمره ای را بدست اوریم، جای سوال است و در گیلان به یمن هفته وحدت ،انتظار داشتیم رئیس شورا شرایطی فراهم کند که با مسولان ارشد استان، برای حل مشکلات مرکز استان دیدار داشته و گفتگو نماییم.

عضو شورا خطاب به ریاست شورا افزود: ۳ماه از عملکرد شورای پنجم می گذرد، اما دریغ از یک دیدار با استاندار، دریغ از یک دیدار با مجمع نمایندگان استان و نماینده محترم ولی فقیه. ایشان مثلت قدرت و تثبیت حاکمیت در استان هستند و از ریاست شورا انتظار داشتیم شرایطی فراهم نماید که لااقل به یمن هفته وحدت با مسولان ارشد استان دیداری داشته باشیم و با همیاری ایشان فکری برای حل مشکلات استان داشته باشیم.
رمضانپور در بخش دیگری از سخنان خود، وضعیت آسفالت معابر را تاسف بار خواند و افزود: بنده به شخصه خجالت می کشم از کوچه ها و معابر شهر عبور کنم.
۳ماه از عملکرد شهردار می گذرد، و حال هم که معاون عمرانی خود را انتخاب کرده است، بنابراین انتظار می رود فکری به حال مرمت معابر شهر نماید.
عضو شورا تاکید کرد: به عنوان نماینده مردم وظیفه داریم به حداقل خواسته های مردم رسیدگی نماییم.


زمان زیادی به پایان سال نمانده و وقتی می گوییم گیلان ۶میلیون گردشگر دارد، باید از توان مقامات ارشد استان کمک بگیریم.

رمضانپور افزود: می توان از استاندار محترم کمک خواست و قیر مجانی گرفت، همچنان که دیگران گرفتند.

رمضانپور در بخش دیگری از سخنان خود، ۱۶آذر و روز مقاومت را هم یاداور شد و تصریح کرد: امروز در روستاها هم دانشگاه تاسیس شده است و دانشگاه ها باید مانند گذشته مبدا تحرک و تحول باشند.دانشجویان ما در گذشته چشمشان به تحرکات دانشگاه تهران بود.

 عضو شورا افزود: کودتای سیاهی که در دوره پهلوی ایجاد شد و حوادثی که در دانشگاه تهران بخاطر حضور نیکسون صورت گرفت و در فضایی که حکومت نظامی بود، دانشجویان ایستادگی کردند

وی ۳شهید شاخص آن دوران را نام برد و یاد همه دانشجویان پیرو خط امام را گرامی داشت.
عضو شورا همچنین، ایثارگری های میرزا کوچک جنگلی را ستود و اظهار کرد: بسیاری از استان ها از داشتن یک چهره ملی محروم هستند. اما برخی تلاش دارند این حرکت مردمی میرزا را در مقابل با استبداد و استعمار، کمرنگ جلوه دهند. بنابراین لازم است از همه دلسوزانی که تلاش می کنند تا نهضت میرزا را زنده نگه دارند، تقدیر کرد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 16156

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی