امروز: شنبه 27 دی 1399 برابر با 15 ژانویه 2021

پاسخ ریاست سازمان صدا و سیما به سوالات مراجع عظام تقلید

  • شنبه, 02 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، رئیس سازمان صدا و سیما با سفر به قم، با برخی از مراجع عظام تقلید در قم دیدار و گفت و گو کرد.

محمد سرافراز صبح امروز با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد. در این دیدار که بدون حضور خبرنگاران رسانه‌های جمعی برگزار شد، سرافراز گزارشی از عملکرد خود در مدت به دست گرفتن ریاست سازمان صدا و سیما را ارائه کرد و به سوالات آیت الله مکارم شیرازی پاسخ گفت.

آیت الله مکارم شیرازی نیز در این دیدار بر توجه بیشتر صدا و سیما به مسائل فرهنگی و تحکیم خانواده تأکید کرد.دیدار دیگر سرافراز با آیت الله نوری همدانی بود که این دیدار نیز بدون حضور خبرنگاران و تنها با حضور گزارشگران صدا و سیما برگزار شد.

رئیس سازمان صدا و سیما در این دیدار نیز گزارشی از عملکرد خود و تغییرات سازمان صدا و سیما ارائه کرد و آیت الله نوری همدانی نیز با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به فرهنگ دینی و اسلامی در سازمان صدا و سیما، خواستار توجه ویژه به معرفی شهدا و فرهنگ شهادت در رسانه ملی شد.

آیت الله جوادی آملی نیز پذیرای سرافراز در روز جمعه بود و توصیه‌هایی به رئیس تازه مشغول به کار شده صدا و سیما کرد. مقصد بعدی رئیس صدا و سیما و معاونان و هیئت همراه وی، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بود تا در پشت درهای بسته، شنونده سخنان اعضاء این تشکل حوزوی باشد.برگزاری جلسه با مدیران رادیو معارف و صدا و سیمای مرکز قم و دیدار با آیت الله صافی گلپایگانی از دیگر برنامه‌های سرافراز در سفر امروز خود به قم است و احتمالا با برخی دیگر از مراجع تقلید نیز دیدارهایی انجام می‌شود.تسنیم

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1774

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی