امروز: شنبه 04 خرداد 1398 برابر با 25 می 2019

افزایش معضل دستفروشی در سایه غفلت معاونت خدمات شهری شهرداری رشت

  • چهارشنبه, 23 خرداد 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

چند سالی است که خیابان ها و معابر رشت با معضل بزرگی به نام دستفروشی درگیر بوده و در این میان غفلت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری رشت از وضعیت نابهنجار ایجاد شده در خیابان های شهر موجب افزایش گلایه شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس چند سالی است که خیابان ها و معابر رشت با معضل بزرگی به نام دستفروشی درگیر بوده و در این میان غفلت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری رشت از وضعیت نابهنجار ایجاد شده در خیابان های شهر موجب افزایش گلایه شهروندان شده است.

در دوران فعالیت شورای چهارم رشت ایجاد بازارچه های خصوصی با هدف ساماندهی دستفروشان در دستور کار قرار گرفت و با این اقدام بخشی از دستفروشان شهر به منظور ادامه فعالیت به آن بازارچه ها هدایت شد.

انتظار می رفت با تداوم این حرکت و ایجاد بازارچه های جدید به منظور ساماندهی دستفروشان ، مشکلات ایجاد شده در این حوزه برطرف و سیمای شهری بهبود پیدا کند.

متاسفانه طی چند ماه اخیر حضور دستفروشان در نقاط مختلف شهر  افزایش پیدا کرده و سیما و منظر شهری را به شدت تحت شعاع قرار داده و این در حالی است که بسیاری از بازارچه های خصوصی شهرداری رشت خالی از کسبه شده است.

امید است حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری رشت با مشاهده وضعیت نابسامان ایجاد شده از خواب غفلت بیدار و با تلاشی مضاعف با ارائه راهکارهای جدید نسبت به رفع مشکلات فعلی و ساماندهی دستفروشان شهر که به واسطه بیکاری به این مقوله روی آورده اند اقدام کند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 17923

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی