امروز: شنبه 03 فروردين 1398 برابر با 23 مارس 2019

توازن در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک ها وجود ندارد

  • سه شنبه, 16 مرداد 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار شهرستان رشت با تاکید برضرورت اهتمام مسئولان به موضوع مهم اشتغالزایی گفت: ارزیابی از مدیران بر مبنای اشتغالزایی است .

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سید محمد احمدی در نوزدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رشت در فرمانداری در جمع اعضای این کارگروه افزود: اشتغالزایی دغدغه ای است که بایستی برای تحقق آن توجه جدی از سوی همه مدیران دستگاه های اجرایی انجام گیرد.

وی درباره اهتمام دولت به منظور در نظر گرفتن تسهیلات اشتغالزایی اظهار داشت: دولت با وجود تمام محدودیت ها و سختی ها این تسهیلات را در اخیار قرار داده که بایستی برای جذب آن تلاش بیشتری صورت گیرد.
فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر این مطلب که مسئولان در دستگاه های اجرایی گمان نکنند که کار در معرفی طرح های اشتغالزایی متقاضیان به پایان رسید، خاطر نشان کرد: بایستی باز در معرفی طرح های اشتغالزایی از سوی دستگاه ها اقدام شود.

وی همکاری بانک ها را در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی حائز اهمیت عنوان و تصریح کرد: مدیران بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی شهرستان رشت را فدای سایر شهرستان ها کردند در حالیکه موفقیت رشت و تک تک شهرستان ها در جذب و پرداخت این تسهیلات، سربلندی استان گیلان است.

فرماندار شهرستان رشت با بیان این که توازن در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک ها وجود ندارد، بیان داشت: مسئولان در بانک ها بایستی توازن در پرداخت تسهیلات را مورد توجه قرار دهند.

وی اظهار امیدواری کرد تا در هفته های آینده، تغییرات بنیادی را در پرداختی های مربوط به تسهیلات اشتغالزیی در شهرستان رشت را شاهد باشیم.

احمدی درباره طرح ها و پرداختی های مربوط به تسهیلات اشتغالزایی گفت: تاکنون 520 طرح مربوط به اشتغال پایدار روستایی و فراگیر به مبلغ 171 میلیارد و 199 میلیون تومان مصوب و به بانک ها معرفی شده است.

وی خاطر نشان کرد: برای 51 طرح به مبلغ 16 میلیارد و 511 میلیون تومان نیز قرارداد منعقد شده و تسهیلات اشتغالزایی برای 49 طرح به مبلغ 9 میلیارد و 882 میلیون تومان پرداخت شده است.
سهم شهرستان رشت از تسهیلات استان گیلان در بخش اشتغال فراگیر، 222 میلیارد تومان و برای اشتغال روستایی 93 میلیارد تومان است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 18441

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی