امروز: جمعه 04 مهر 1399 برابر با 25 سبتامبر 2020

فرافکنی سخنگوی شورا در در پورتال روابط عمومی شورای شهر رشت

  • پنج شنبه, 19 مهر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه در جلسه بررسی گزینه های تصدی شهرداری رشت آبستراکسیونی صورت نگرفته است اظهار کرد: زمان و دستور جلسه امروز شورا به پایان رسیده بود و دلیلی برای ادامه حضور در صحن شورا وجود نداشت.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در صورتی که واقعیت چیز دیگریست طبق شواهد موجود و حضور دها خبرنگار که شاهد موضوع بودند ۴ عضو شورای شهر رشت بخاطر عدم انتخاب شهردار جلسه را قبل از پایان زمان قانونی (هنوز ۲۰ دقیقه از جلسه باقی مانده بود)ترک نمودند که امیر حسین علوی پس از ده دقیقه آنتراکت در جایگاه خود حاضر شد و اعلام داشت.

عین دیالوگ:

“دوستان تماس گرفتند با سایر همکاران (ذاکری، شیرزاد ، عاقل‌ منش ، رسولی ) ظاهرا تمایلی برای حضور در جلسه وجود ندارد ، حالا این از هر علتی که وجود داشته باشد من نمیخوام بهش بپردازم، چه خستگی باشه چه دلیل دیگر جلسه بعدی ما جلسه عادی خواهد بود”

که این گفته های امیر حسین علوی به وضوح از آبستراکسیون یا همان کوشش برای جلوگیری از تصمیم توسط گروهی که در اقلیت هستند دلالت میکند و باید گفت سخنگوی شورا چون خود نیز جلسه را ترک کرده بود با فرافکنی در پورتال روابط عمومی شورای شهر که در واقع میبایست حقایق را منتشر نماید به دروغ اعلام نمود که آبستراکسیون صورت نگرفته و دستور جلسه به پایان رسیده بود!!

در صورتی که در جلسه روز دوشنبه اعضا به تصویب رسانیده بودند که دستور جلسه در روز چهارشنبه انتخاب شهردار خواهد بود .

اما بدلیل زمانبر شدن برخی ارائه برنامه ها از سوی کاندیداها سه کاندیدا در روز چهارشنبه به ارائه برنامه پرداختند و در زمانی که باید دستور جلسه  انتخاب شهردار را اجرا میکردند با خروج از صحن ، جلسه را از اکثریت انداختند تا شهردار انتخاب نشود.خبر راست

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 18927

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی