امروز: جمعه 15 آذر 1398 برابر با 05 دسامبر 2019

با نزدیک شدن موسم انتخابات تعارض در رفتار برخی نمایندگان گیلانی بیشتر می‌شود

  • سه شنبه, 22 آبان 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت:‌ با نزدیک شدن موسم انتخابات رفتار برخی از نمایندگان گیلانی نیز بیشتر با منافع استان تعارض پیدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، احمد آقایی اظهار داشت:‌ با نزدیک شدن موسم انتخابات تعارض در رفتار و عملکرد برخی از نمایندگان گیلانی نیز بیشتر می‌شود به طوری‌که تعدادی از این آقایان به جای رفع مشکلات عدیده شهرها و روستاها به احداث و آسفالته کردن جاده در ییلاقات خالی از سکنه روی آورده‌اند.

معاون اجتماعی و از پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان عنوان کرد:‌ اخیراً مشاهده می‌شود بردخی از نمایندگان به اعماق جنگل‌ها و مناطق ییلاقی که تنها چند ماه در سال محل زندگی افراد هست مراجعه می‌کنند و درصدد آسفالته کردن راه و یا احداث جاده در آن مناطق هستند.

وی اصرار برخی نمایندگان گیلان برای احداث راه در مناطق جنگلی را عجیب خواند و اظهار داشت:‌ بنا به فرموده مقام معظم رهبری جنگل سرمایه ملی است و همگان باید در حفظ و نگهداری آن تلاش کنند بنابراین انتظار داریم همه این مسئله را نصب‌العین قرار داده و از تخریب جنگل‌ها خودداری کنند.

آقایی با تأکید بر اینکه بسیاری از جاده‌ها و محورهای مواصلاتی گیلان به قتلگاه مردم استان تبدیل شده است بیان داشت:‌ شایسته است نمایندگان گیلان در کنار سرکشی مداوم به ییلاقات نیم نگاهی نیز به معضلات عدیده جاده‌های شهری و راه‌های روستایی داشته باشند و برای رفع مشکلات آن‌ها اقدام کنند.

وی وجود بیش از ۱۱۰ نقطه حادثه‌خیز در محورهای استان گیلان را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت:‌ طبق آمارهای رسمی به علت مشکلات فنی جاده‌های گیلان،‌ سالانه بیش از ۵۰۰ نفر در این نقاط جان خود را از دست می‌دهند و بیش از هزار نفر نیز مصدوم و راهی بیمارستان‌ها می‌شوند.

معاون اجتماعی و از پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان تصریح کرد:‌ این روزها به جای آن‌که نمایندگان گیلان به فکر رفع این‌گونه مشکلات و معضلات جاده‌های شهری، برون‌ شهری و روستایی استان باشند به علت برخی منافع شخصی به دنبال اجرای رفتارهای نمایشی هستند.

آقایی با تأکید بر اینکه برخی از نمایندگان با ارتباطاتی که دارند درصدد احداث جاده و یا آسفالته کردن جاده در ییلاقات هستند افزود:‌ جاده‌های گیلان به ویژه در شهر رشت مانند مناطق جنگی مملو از چاله‌ و خندق شده است در حالی‌که برخی نمایندگان استان به جای اصلاح آن سر از ییلاقات در می‌آورند.

وی رصد معضلات مردم در مناطق روستایی و شهری و کمک برای رفع آن‌ها را از تکالیف نمایندگان مجلس خواند و گفت:‌ امیدواریم نمایندگان دست از رفتارها و عملکرد متناقض خود بردارند و با در نظر گرفتن شرایط سخت اقتصادی کشور به جای انتفاع شخصی به دنبال رفع دغدغه‌های مردم باشند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 19222

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی