امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

شناسایی و پلمپ مرکز غیرمجاز زیبایی در رشت

  • سه شنبه, 11 دی 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان از پلمپ یک مرکز غیرمجاز زیبایی در رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس اسماعیل نورصالحی اظهار داشت: یک مرکز غیرمجاز زیبایی در شهرستان رشت شناسایی و توسط بازرسان نظارت بر درمان این دانشگاه به دلیل دخالت در امور درمانی توسط چند تن از افراد غیر پزشک و تهدید علیه سلامت عمومی تعطیل شد.
وی اظهار داشت: این موسسه زیبایی توسط فردی غیر پزشک و با مشارکت چند تن از افراد فاقد صلاحیت، به انجام لیزر درمانی و سایر اعمال زیبایی و دخالت در کارهای تخصصی پزشکی با استفاده از دستگاه های پیشرفته که نیاز به مجوز خاص دارند، اقدام می کرد.
وی افزود: بعد از پلمپ این مرکز غیرمجاز زیبایی، پرونده نامبردگان برای برخورد قانونی از طریق کمیسیون ماده 11 دانشگاه به سازمان تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شد.
نورصالحی از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی درمانی، سریعا موضوع را به سامانه 190 اطلاع دهند و یا به صورت حضوری موارد را به کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گزارش دهند تا با متخلفان برخورد قانونی شود.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 19721

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی