امروز: سه شنبه 28 آبان 1398 برابر با 19 نوامبر 2019

هزینه های غیرضروری مانع از پرداخت به موقع حقوق ها در شهرداری رشت می شود

  • دوشنبه, 24 دی 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت بر پرداخت هرچه سریعتر حقوق معوقه کارکنان حجمی شهرداری رشت تاکید کرد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمدحسن علیپور با بیان اینکه بارها شاهد تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان حجمی به ویژه پاکبانان بوده ایم تصریح کرد: با وجود وعده هایی که در این زمینه داده می شود و تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته، همچنان با این مشکل مواجهیم.
 وی با اعلام اینکه تمام تلاش خود را خواهم کرد تا حقوق و مزایای کارکنان به روز رسانی شود، افزود: پیامبر و امامان ما توصیه های فراوانی در خصوص پرداخت به موقع حق و حقوق کارگر داشته اند اما امروز در شهرداری رشت همچنان ده ها هزینه غیر ضروری مانع از انجام به موقع تعهدات می شود.
 محمد حسن علیپور در ادامه گفت: سرپرست شهرداری و مدیریت مالی در زمینه کاهش هزینه ها و پرداخت هرچه سریعتر مطالبات کارگران تلاش بسیاری داشته اند و امیدوارم اعضای شورا و مدیران شهرداری نیز در راستای کاهش هزینه های غیرضروری همکاری لازم را داشته باشند.
 عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت افزود: انتخاب آقای جذب به عنوان شهردار منتخب، این امیدواری را در دل کارگران ایجاد کرد که فردی آشنا به مشکلاتشان قبول مسئولیت کرده است و پیگیر چنین مسائلی خواهد بود.
 علیپور با بیان این موضوع که برخی سازمانها از جمله سازمان عمران و بازآفرینی نیز هنوز حقوق کارکنان را پرداخت نکرده اند در پایان گفت: انتظار داریم مجموعه شهرداری رشت، پرداخت حق و حقوق کارکنان را در اولویت نخست خود قرار دهد.
 انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 19857

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی