امروز: پنج شنبه 15 خرداد 1399 برابر با 04 جون 2020

ابلاغ اصلاحیه ضوابط طرح تفصیلی به شهرداری رشت

  • چهارشنبه, 26 دی 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
رییس شورای شهر با ابلاغ اصلاحیه طرح تفصیلی به شهرداری رشت تصریح نمود: طرح تفصیلی، نقشه راه مدیران شهری هر شهر می باشد و خوشبختانه اکنون امیدواریم با این مساعدت راه و شهرسازی گیلان و با دستور معاونت امور عمرانی استانداری خون جدیدی در رگ های اقتصادی شهر دمیده شود.
 
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سید امیر حسین علوی ضمن ابراز خرسندی از اعمال اصلاحات در ظوابط طرح تفصیلی افزود: اصلاحیه طرح تفصیلی شهر رشت پروسه طولانی و متوالی در جلسات مختلف را گذراند تا پس از تلاشهای فراوان مسئولین استانی و مسئولین مدیریت شهری، علی الخصوص مدیر کل دفتر فنی استانداری، رییس و اعضا و مشاورین کمیسیون عمران شورا و معاونت شهرسازی شهرداری و همچنین مسئولین فنی و شهرسازی مناطق شهرداری، اکنون طرح تفصیلی در دست می باشد که به گواه متخصصین امر به صرفه و صلاح شهر رشت می باشد.
 
وی با ابراز امیدواری برای گرایش بیشتر سرمایه گذاران و پیمانکاران در جهت ساخت و ساز قانونمند بیان نمود: اگر ساخت و سازها به شکل قانونمند انجام پذیرد شاهد ایمنی بالاتری در این صنعت خواهیم بود.
 
رییس شورای شهر رشت اصل و مبنای اجرای طرح ها و پروژه ها در شهرداری را اصلاحات جدید در طرح تفصیلی شهر دانست و از سرپرست و مجموعه شهرداری درخواست نمود تا بازخوردهای ناشی از اجرای اصلاحات را رصد نموده و به شورای شهر گزارش نمایند.
 
 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 19875

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی