امروز: شنبه 05 مهر 1399 برابر با 26 سبتامبر 2020

دادگاهی مدیران و کارکنان یکی از دستگاه‌های اجرایی گیلان به اتهام رشوه

  • دوشنبه, 01 بهمن 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس کل دادگستری استان گیلان از برگزاری اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیران کل سابق یکی از دستگاه‌های اجرایی استان گیلان به همراه عده‌ای از کارکنان این اداره خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، احمد سیاوش پور در این باره اظهار کرد: مدیرکل سابق و مدیرکل اسبق یکی از دستگاه‌های اجرایی استان گیلان به همراه ۲۱ نفر از معاونین، مدیران و کارمندان این اداره کل به اتهام دریافت رشوه اعم از وجوه نقدی، چک و خودرو و همچنین مباشرت و مشارکت در تضییع حقوق دولتی از طریق اهمال و سهل انگاری محاکمه می‌شوند.
رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به تعداد زیاد متهمان این پرونده و تعدد عناوین اتهامی اظهار داشت: دادگاه این متهمان در چند جلسه طی روز‌های آینده ادامه خواهد داشت.
وی از رسیدگی ویژه به پرونده تخلفات اقتصادی خبر داد و افزود: دادگاه به اتهامات این افراد به سرعت و دقت رسیدگی می‌کند و رای صادره از سوی این دادگاه قابل تجدیدنظر خواهی در محاکم تجدیدنظر استان خواهد بود.
بر اساس این گزارش، متهمان این پرونده در حال حاضر با سپردن تامین مناسب، آزاد بوده و به همراه وکلای خود در دادگاه حاضر می‌شوند.
انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 19921

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی