امروز: دوشنبه 29 مهر 1398 برابر با 21 اکتبر 2019

تجلیل از رسانه ها نباید مبتنی بر مشارکت آنان در جشنواره رسانه و مدیریت شهری باشد

  • پنج شنبه, 04 بهمن 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت گفت: تقدیر و تشکر از زحمات رسانه هایی که طی این مدت  نسبت به پوشش اخبار شورای شهر و شهرداری رشت اقدام کرده اند نباید  به مشارکت داشتن یا عدم مشارکت آنان در جشنواره هایی با موضوعات خاص معطوف بشود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، فرهام زاهد با اشاره به انتقادات برخی از خبرنگاران پیرامون اهداف برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری افزود: همواره نگاهم به رسانه ها شفاف بوده و معتقدم شورا باید نگاهی به دور از تبعیض به رسانه ها داشته باشد.

وی با بیان بر اینکه موافق برگزاری تجلیل پایان سال از خبرنگاران فعال در حوزه شورای شهر و شهرداری رشت هستم گفت: بنده و برخی دیگر از همکاران شورایی نسبت به فراخوان جشنواره رسانه و مدیریت شهری بی اطلاع بوده و از این موضوع طی تماس تلفنی برخی از خبرنگاران اطلاع پیدا کردم.

زاهد با تاکید بر اینکه تجلیل پایان سال از زحمات رسانه ها نباید مبتنی بر حضور و مشارکت آنان در جشنواره رسانه و مدیریت شهری باشد تصریح کرد: تجلیل پایان سال از زحمات یکساله رسانه هایی که در تمامی شرایط در کنار مجموعه مدیریت شهری  تلاش کرده اند حقی است که باید ادا شود و نباید تحت شعاع مباحث دیگر قرار بگیرد.
انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 19945

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی