امروز: پنج شنبه 02 بهمن 1399 برابر با 21 ژانویه 2021

پرداخت بن شب یلدای کارکنان حجمی شهرداری رشت تا روز سه شنبه

  • یکشنبه, 14 بهمن 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته مقرر شد، حداکثر تا روز سه شنبه بن شب یلدا به کارکنان حجمی شهرداری رشت پرداخت شود.
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به تاخیر صورت گرفته از سوی شهرداری در پرداخت بن شب یلدا به کارگران، گفت: با پیگیری های صورت گرفته مقرر شد، حداکثر تا روز سه شنبه بن شب یلدا به کارکنان حجمی شهرداری رشت پرداخت شود.
 
 محمد حسن علیپور خاطر نشان کرد: انتظار می رود این وعده این بار بدون تاخیر محقق شود و هیچگونه کوتاهی و بهانه ای برای تاخیر مجدد در پرداخت ها مورد پذیرش نخواهد بود.
 
وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کارگران با مشکلات اقتصادی بسیاری مواجهند، بیان داشت: با توجه به گرانی های اخیر و در پیش بودن سال نو، کارگران و کارکنان حجمی انتظار دارند با پرداخت این بن هدیه شب یلدا در راستای رفع گوشه ای از مشکلاتشان گام برداریم.
 
محمد حسن علیپور تصریح کرد: بر اساس پیگیری های صورت گرفته با مدیریت برنامه و بودجه شهرداری رشت مقرر شد، حداکثر تا روز سه شنبه این هفته، بن های شب یلدا به کارکنان حجمی شهرداری رشت پرداخت شود.
انتهای پیام/083451
 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20039

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی