امروز: دوشنبه 29 مهر 1398 برابر با 21 اکتبر 2019

تشریح برنامه های ستاد " استقبال از بهار " شهرداری رشت

  • شنبه, 04 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت برنامه های ستاد " استقبال از بهار " شهرداری رشت را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت اقدامات مجموعه شهرداری رشت برای آغاز سال جدید را تشریح کرد.

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به اینکه از ماه ها قبل ستاد استقبال از بهار در شهرداری رشت تشکیل شد اظهار کرد: با برگزاری جلسات منظم تقسیم وظایف بین مناطق، سازمان ها و واحدهای مختلف شهرداری صورت گرفت.

وی افزود: در آستانه سال نو با مشارکت کلیه واحدهای شهرداری حذف کلیه زوائد بصری از سطح شهر انجام می شود تا چهره شهر برای ورود گردشگران آماده شود.

بهارمست با اشاره به اینکه بیلبورد ها و استند های اطلاع رسانی در مبادی ورودی و سطح شهر برای اطلاع گردشگران نصب شده است گفت: چاپ و نصب بنر های مرتبط با عید نوروز برای اطلاع مسافران گرامی در مکان های تعبیه شده جانمایی خواهد شد.

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به پاکیزگی و نظافت سطح شهر در آستانه سال جدید توضیح داد: پاک سازی مناطق پنج گانه رشت، حاشیه رودخانه ها، حاشیه تالاب عینک و زمین های بایر از ابتدای بهمن ماه شروع شده و تا آخر سال به صورت مستمر ادامه خواهد یافت.

بهارمست با اشاره به اینکه در آستانه سال جدید لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر با سرعت بیشتری انجام می شود بیان داشت: ترمیم جداول و کف پوش خیابان های سطح شهر، رنگ آمیزی ترافیکی خیابان های سطح شهر، ترمیم و تعویض علائم ترافیکی انجام می شود.

وی اذعان داشت: میوه شب عید و سایر ملزومات شهروندان نیز در غرفه های بازارچه های سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی توزیع خواهد شد.

سرپرست شهرداری رشت نصب المان های نوروزی، طراحی و اجرای ۳۰ نقاشی دیواری، کاشت گل و گیاه در پیاده راه فرهنگی، پارک ها و میادین رشت را از دیگر اقدامات شهرداری برای آغاز سال جدید عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان و مسافران می توانند کلیه پیشنهادات، انتقادات و مشکلات خود را از طریق سامانه ۱۳۷ به صورت شبانه روزی به ما منتقل کنند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20209

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی