امروز: شنبه 05 مهر 1399 برابر با 26 سبتامبر 2020

  • رئیس شورای قضایی گیلان:
دستگاه قضایی در راستای پیشرفت استان از هیچ کوششی فروگذار نیست

  • دوشنبه, 13 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس شورای قضایی گیلان گفت: دستگاه قضایی در راستای توسعه و پیشرفت استان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، احمد سیاوش پور رئیس کل دادگستری استان در آخرین نشست شورای قضایی استان در سال 97 با بیان اینکه قوه قضائیه ضمن پایبندی به قوانین با تعامل با سایر دستگاه ها در انجام رسالت و ماموریت خطیر خود موفق بوده است تصریح کرد: مدیران و مسئولان دستگاه قضایی در استان گیلان با توانمندی و درایت و اعمال نظارت های هوشمندانه در مسیر تحقق و اجرای عدالت عملکرد مطلوبی داشته اند.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی و اعمال فشارها و تحریمها خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی استان در راستای توسعه و پیشرفت، جذب سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت های استان گیلان در پیشبرد امور و بهبود معیشت مردم و در تعامل با سایر نهادها از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.
رئیس شورای قضایی استان کار و تلاش صادقانه و مضاعف را از انتظارات و مطالبات به حق مردم از مسئولان ذکر نمود و به مسئولان قضایی استان توصیه کرد تا در سال آینده با نیت خدمت و روحیه جهادی در انجام تکلیف و مسئولیت خود مستحکم تر گام بردارند.
وی ابلاغ دستورالعمل حقوق عامه از سوی ریاست محترم قوه قضائیه در سال 97 را امری مهم و اساسی دانست و اظهار داشت: شاخص های حقوق عامه و آنچه در راستای حفظ و صیانت از بیت المال ضروری به نظر می رسد در این دستورالعمل به دادستانها و روسای سازمان های تابعه ابلاغ شده است و انتظار می رود بیش از پیش به آن پرداخته شود.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20302

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی