امروز: شنبه 04 خرداد 1398 برابر با 25 می 2019

تمهیدات لازم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان در ایام نوروز

  • دوشنبه, 20 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان گفت: فرآورده‌های نفتی برای تامین نیاز شهروندان و مسافران در ایام نوروز ذخیره سازی شده است و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس علی اصغر عباسی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان گفت: تمهیدات لازم برای تامین و ذخیره سازی سوخت مورد نیاز در تعطیلات نوروز اندیشیده شده است و فرآورده‌های نفتی برای تامین نیاز شهروندان و مسافران در ایام نوروز ذخیره سازی شده است و هیچ نگرانی در این زمینه در استان وجود ندارد.

وی، با اشاره به آغاز گشت نوروزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان از ۱۵ اسفند در سراسر استان، افزود: ۶ اکیپ ۲ نفره تا ۱۵ فروردین ۹۸ با همکاری انجمن صنفی جایگاه داران بر نحوه توزیع فرآورده‌های نفتی در جایگاه‌ها نظارت مستمر خواهند داشت.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان گفت: با توجه به حضور مسافران در ایام نوروزی در استان میزان ذخایر فرآورده‌های نفتی مطلوب است.

علی اصغر عباسی افزود: روزانه به طور میانگین ۳ میلیون و ۴۰۰ لیتر بنزین در گیلان مصرف می‌شود که در ایام نوروز این میزان به ۶ میلیون لیتر می‌رسد.

وی با اشاره به مصرف روزانه ۹۰۰ مترمکعب گاز مایع در گیلان گفت: این میزان مصرف در ایام نوروز به هزار و ۱۰۰ متر مکعب در روز خواهد رسید.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان میزان مصرف روزانه گازوئیل در استان را یک میلیون لیتر اعلام کرد و افزود: مصرف این سوخت درایام نوروز تغییری نخواهد کرد.

علی اصغر عباسی تصریح کرد: در حال حاضر گیلان ۱۲۰ جایگاه عرضه بنزین و گازوئیل و ۱۰۰ جایگاه گاز عرضه سوخت گاز مایع دارد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20372

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی