امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 برابر با 20 می 2019

  • معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان :
ورزش های پایه در ارتقاء سلامت و کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است

  • چهارشنبه, 22 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: ترویج ورزش های پایه در ارتقاء سلامت و کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است و کسانی که به اینگونه از فعالیتهای ورزشی می پردازند زندگی شادتر و جذابی تری خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس؛ دکتر ابوالفضل صادقی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در جشنواره بزرگ ورزشهای پایه استان گیلان گفت : حرکت و جنبش از ویژگی های حیات انسان ودارای انگیزه و ریشه ای در سرشت او و عاملی برای رشد و سلامت ونشاط است.

وی با اشاره به نقش اساسی مدارس در ترویج ورزش گفت: با برگزاری چنین جشنواره هایی در مقطع دبستان به نوعی حرکت و ورزش را پایه گذاری می شود که  نتایج آن را می توان در رشد تمام ابعاد جسمی، ذهنی، روانی و اخلاق  دانش آموزان مشاهده کرد .

دکتر ابوالفضل صادقی با تاکید بر اهمیت ورزشهای پایه و کشف استعدادها در ارتقاء سطح قهرمانی در ورزش استان گفت : پایگاه استعدادیابی و قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به داوطلبین در  سنجش استعدادها ورزشی می باشد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: ترویج ورزش های پایه در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است و کسانی که به اینگونه از فعالیتهای ورزشی می پردازند زندگی شادتر و جذابی تری خواهند داشت.

گفتنی است :جشنواره بزرگ ورزشهای پایه (شنا ، دو و میدانی و ژیمناستیک ) در ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ با حضور بیش از ۲۰۰ دانش آموز در سالن تختی ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد.

انتهای پیام/083466

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20381

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی