امروز: یکشنبه 26 خرداد 1398 برابر با 16 جون 2019

  • فرماندار شهرستان رشت در جلسه کمیسیون کارگری:
ضرورت تلاش مضاعف، تعامل و همکاری در انجام امور، جهت ایجاد تحولی مثبت در حوزه کار و تولید

  • یکشنبه, 25 فروردين 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه "کمیسیون کارگری" ، با حضور دکتر میرشمس مومنی زاده ،دکترحسنی رییس مجمع نمایندگان وجمعی ازمدیران استان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رشت با اشاره به  ضرورت تلاش مضاعف، تعامل و همکاری در انجام امور، در جهت ایجاد تحولی مثبت در حوزه کار و تولید در سالی که به نام "رونق تولید" مزین گردیده است، خاطرنشان نمود: جامعه ی هدف در حوزه کارگری بسیار پرجمعیت بوده و قریب به نیمی از جمعیت شهرستان را شامل می شود که توجه و پیگیری های بیشتر مسئولین ذیربط را در امور مربوط به  مطالبات کارگری می طلبد.
وی با اشاره به هفته کارگر و تصمیم به برگزاری مراسمی در این خصوص اظهار داشت: تمام تلاش مدیران و مسئولین بر این خواهد بود که مراسمی در شان کارگران شریف شهرستان با هدف تجلیل از ایشان و بررسی و رفع مسائل و مشکلات جامعه کارگری برگزار شود.
دکتر مومنی زاده اعتماد جامعه و تشکل های کارگری به مسئولین را سرمایه ای بسیار ارزشمند خواند و تصریح نمود: همه ی مسئولین ذیربط، ضمن همراهی و گوش سپردن به درد دل ها و مشکلات این قشر می توانند این سرمایه ی بی بدیل را حفظ نموده و ارتقا دهند و در جهت تامین امنیت شغلی، خدمات پرسنلی ودرمانی، اعطای تسهیلات وسایرخدمات ضروری به کارگران گام های موثرتری بردارند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20550

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی