امروز: پنج شنبه 26 تیر 1399 برابر با 16 جولای 2020

سومین دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان تخصصی قلب رشت راه اندازی شد

  • شنبه, 31 فروردين 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سومین دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان تخصصی قلب حشمت رشت امروز راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان امروز در مراسم راه اندازی این دستگاه گفت: دستگاه آنژیوگرافی جدید به روزترین دستگاه آنژیوگرافی است که با بیش از سه میلیارد تومان هزینه از محل اعتبارات ملی خریداری و نصب شد.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک افزود: پیش از این ۲ دستگاه آنژیوگرافی با ظرفیت سالانه آنژیوگرافی چهار هزار بیمار و آنژیوپلاسی حدود هزار بیمار در بیمارستان حشمت رشت فعال بود.

وی گفت: با راه اندازی دستگاه سوم آنژیوگرافی ظرفیت آنژیوگرافی سالانه در بیمارستان حشمت رشت به ۶ هزار بیمار رسید.رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هدف از راه اندازی دستگاه سوم آنژیوگرافی را مراجعات زیاد و بیش از ظرفیت بیماران به این بیمارستان و جلب رضایت شان در قالب طرح تحول سلامت اعلام کرد.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک افزود: اورژانس بیمارستان حشمت نیز برای خدمات رسانی کامل و مطلوب به بیماران تا پایان امسال راه اندازی می‌شود.وی گفت: بیمارستان حشمت رشت یکی از مهمترین و فعالترین بیمارستان‌های شمال کشور در حوزه تخصصی قلب است.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20605

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی