امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

  • مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت خبر داد؛
عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری در شرکت تعاونی کارکنان

  • شنبه, 21 ارديبهشت 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت از عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری رشت با همکاری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، جواد شهند مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت ضمن اشاره به مشکلات رانندگان استیجاری اظهار داشت: در چند سال اخیر رانندگان استیجاری در خدمت شهرداری رشت با مشکلاتی نظیر فقدان بیمه و عدم امنیت شغلی مواجه بوده اند که با توجه به محدودیتهای ساختاری موجود در قرارداد قبلی امکان رفع آن وجود نداشت.

وی عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری در ساختار جدید را نیازمند مصوبه شورای اسلامی شهر عنوان نمود و افزود: با نظر مساعد سرپرست شهرداری رشت و همکاری معاونین و مدیران مربوطه، لایحه ساماندهی رانندگان استیجاری در قالب جدید برای تصویب به شورای اسلامی شهر رشت ارسال می شود. وی ادامه داد: چگونگی ساز و کارهای قانونی این طرح بررسی شد و جهت بررسی و تایید نهایی در اختیار شورا قرار می گیرد.

جواد شهند با بیان اینکه مدیریت این نیروها تا طی مراحل قانونی آن کماکان با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت خواهد بود افزود: با تصویب لایحه مذکور توسط شورای اسلامی شهر رشت رانندگان استیجاری با امضای قرارداد با شرکت تعاونی در قالب جدید ساماندهی خواهند شد و از تیر ماه در قالب تعاونی به فعالیت ادامه خواهند داد.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت ضمن تشکر از سازمان بازرسی استان و ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار مسافر شهرداری رشت بیان داشت: پیمان پارسا علیرغم تصویب بودجه سازمان مذکور و ضوابط آن در سال جاری و تنها در راستای تحقق این طرح و کمک به رانندگان محترم همکاری بی شائبه ای داشتند.

وی در پایان گفت: با توجه به وضعیت نابسامان اقتصادی در کشور خواستار توجه ویژه اعضای محترم شورای شهر رشت به رانندگان استیجاری هستم، زیرا با این اقدام تا حدود زیادی امنیت جسمی، روحی و روانی این افراد که اکثرا از جوانان شهر هستند تامین خواهد شد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20796

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی