امروز: چهارشنبه 01 آبان 1398 برابر با 23 اکتبر 2019

حذف جابجایی کالا‌های حجیم توسط پست

  • چهارشنبه, 25 ارديبهشت 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست: در راستای افزایش سطح کیفی خدمات رسانی، پست دیگر کالا‌ها و اجسام حجیم و سنگین را جابه جا نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، بهزاد اقبال خواه افزود: با توجه به اینکه جابجایی کالا‌های حجیم، موجب آسیب دیدگی به سایر بسته‌ها و همچنین فرسودگی و استهلاک سرمایه‌های شبکه می‌شود؛ حذف جابجایی کالا‌های بالای ۴۰ کیلوگرم در دستور کار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت شناسایی نیاز‌های مشتریان، گفت: امسال پست با اجرا کردن طرح تحول و اتخاذ رویکرد پلتفرمی (سکوی ارایه خدمات سایر بخش ها)، افزایش شمار سرویس‌ها و خدمات جدید را با جدیت پیگیری ‌می‌کند.

سرپرست معاونت فنی و بازرگانی با اشاره به اینکه به دنبال آن هستیم تا خدمات جدیدی را معرفی کنیم، افزود: در راه اندازی این خدمات، مشارکت با سایر بخش‌ها از جمله کسب و کار‌های نوپا در اولویت قرار دارد.

اقبال خواه گفت: در حوزه GNAF و ارایه کدپستی ده رقمی، ۳۲ خدمت جدید پیش بینی شده است که پس از به ثمر رسیدن نخستین تجربه همکاری پست با شرکت استارت آپی الوپیک، رونمایی و وارد مراحل اجرایی می‌شود.

وی تقویت ارایه خدمات باجه‌ای به کمک توسعه خدمات نیابتی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در چارچوب طرح تحول، خدمات نیابتی با همکاری سازمان، شرکت و دستگاه متقاضی با استفاده از بستر‌های موجود ارایه می‌شود.

این عضو هیئت مدیره گفت: به عنوان مثال همکاری با دانشگاه برای ارایه خدمت ارسال مدارک تحصیلی توسط پست، در بستر نرم افزار‌های موجود خود دانشگاه ها، گزینه‌ای جدید برای دریافت این خدمت ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 20844
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی