امروز: پنج شنبه 21 آذر 1398 برابر با 12 دسامبر 2019

  • فرماندار رشت خواستار شد؛
برگزاری جلسه فوق العاده با موضوع بررسی استعفای علوی

  • پنج شنبه, 16 خرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت، طی دعوت نامه ای از اعضای شورای اسلامی شهر رشت، خواستار برگزاری جلسه فوق العاده با موضوع رسیدگی به استعفای سید امیر حسین علوی، باحضور نماینده خود (علیرضا انصاری، معاون سیاسی و اجتماعی) فرمانداری شد. 

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت، طی دعوت نامه ای از اعضای شورای اسلامی شهر رشت، خواستار برگزاری جلسه فوق العاده با موضوع رسیدگی به استعفای سید امیر حسین علوی، باحضور نماینده خود (علیرضا انصاری، معاون سیاسی و اجتماعی) فرمانداری شد.

 متن نامه به شرح زیر است؛

 اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت

 سلام علیکم

 با احترام؛ به استناد نامه شماره ۵۱۴ مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ رئیس محترم شورای اسلامی شهر رشت با موضوع استعفای مورخه ۱۳۹۸/۳/۷ ، آقای سید امیرحسین علوی، از عضویت در شورای اسلامی شهر رشت و نیز سمت ریاست شورای یاد شده و با عنایت به مفاد قانون اصلاحی قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ مبنی بر استعفای مدیران ، مسئولان و مقامات مشمول ماده ۳۲ قانون فوق الذکر از سمت خود برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بدین وسیله جلسه فوق العاده شورا در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ راس ساعت ۲۱شب در محل ساختمان شورای شهر رشت، با حضور نماینده اینجانب آقای علیرضا انصاری معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری و با دستور رسیدگی به استعفای یاد شده برگزار می گردد. لذا از جنابعالی دعوت می گردد در ساعت مقرر در جلسه مذکور حضور به هم رسانید.

 میرشمس مومنی زاده

 فرماندار و رئیس هیئت تطبیق

 مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان رشت

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21016

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی