امروز: جمعه 22 فروردين 1399 برابر با 10 آوریل 2020

  • مدیر اجرایی اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان هاY
برگزاری شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراها در عمارت تاریخی شهرداری رشت

  • سه شنبه, 28 خرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیر اجرایی اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها با توجه به برگزاری شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهر ها و مراکز استان ها، اظهار داشت: برگزاری این اجلاس بستر مناسبی جهت تبادل تجربه و همچنین بروز راهکارهای نوین برای چالش های مدیریت شهری خواهد بود.

سید پیام جعفری نیا همچنین با اشاره به برگزاری کمیسیون های تخصصی اجلاس شامل عمران و شهرسازی، حقوقی و شهرسازی، حمل و نقل و خدمات شهری، فرهنگی و شهر هوشمند در روز پنجشنبه ۳۰ خرداد در ساختمان شورای اسلامی شهر رشت، افزود: در نشست های کمیسیون های تخصصی اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها، مدل های مشارکت شهروندان در تحقق توسعه شهری و همچنین  موضوعات مهم کلان و محلی در مناطق مختلف کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بعد از ظهر همان روز در تالار گفتمان عمارت تاریخی شهرداری، اجلاس برگزار میگردد.

مدیر اجرایی اجلاس مشورتی روسای شوراها با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های به وجود آمده جهت حضور روسای کلانشهرها و مراکز استان ها در شهر رشت اظهار نمود: به جهت آشنایی مدعوین اجلاس با ظرفیت های عمرانی و فرهنگی شهر رشت در پایان برگزاری اجلاس برنامه های متنوعی از جمله برگزاری تئاتر خیابانی در پیاده راه فرهنگی، بازدید از بازار سنتی و بازار هنر و ...  پیش بینی شده است.

جعفری نیا در پایان از حضور محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران و مجمع روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها و مرتضی الویری رییس شورای عالی استان ها خبر داد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21098

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی