امروز: دوشنبه 25 آذر 1398 برابر با 16 دسامبر 2019

دستگیری عاملان ایجاد اختلال در آنتن دهی تلفن‌های همراه

  • یکشنبه, 02 تیر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

طی روزهای گذشته یکی از شرکت‌های مخابراتی با مراجعه به پلیس شکایتی را درباره به سرقت رفتن باطری‌های دکل مخابراتی‌ در محدوده مرکز شهر تهران طرح کرد، بنابراین رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رییس کلانتری عباس آباد از دستگیری سه سارق باطری دکل‌های مخابراتی و کشف ۱۱ باطری خبر داد.

درباره جزئیات سرقت‌ها و دستگیری این سارقان اظهار کرد: طی روزهای گذشته یکی از شرکت‌های مخابراتی با مراجعه به پلیس شکایتی را درباره به سرقت رفتن باطری‌های دکل مخابراتی‌ در محدوده مرکز شهر تهران طرح کرد، بنابراین رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه اقدامات پلیسی برای شناسایی متهم انجام شد گفت: طی انجام بررسی‌ها مشخص شد که دو متهم با یک خودرو سمند به محل انجام سرقت می‌رفتند، پس از مدتی نیز راننده خودرو شناسایی شد که ماموران با شناسایی مخفیگاه این متهم، وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

رئیس کلانتری عباس آباد با اشاره به انجام بازجویی از متهم برای دستگیری دیگر متهمان این پرونده گفت: متهم در اعترافات خود اظهار کرد که سارق اصلی ۵۰ ساله است و تبحر خاصی در بازکردن باطری‌ها از دکل دارد. بنابراین با انجام اقدامات لازم متهم اصلی نیز دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ احمدی دبار در پایان گفت: این دو نفر طی اعترافاتشان مالخر خود را نیز معرفی کردند. این مالخر نیز دستگیر شد و از بازرسی از مخفیگاهش ۱۴باطری کشف شد. وی ادعا می‌کرد که بابت هر باطری مبلغ ۱۶۰هزار تومان پرداخت می‌کرده است.

گفتنی است که این اقدام سارقان موجب اختلال در آنتن‌دهی برخی از تلفن‌های همراه شده بود. این اختلال هم اکنون برطرف شده است.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21144

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی