امروز: چهارشنبه 01 آبان 1398 برابر با 23 اکتبر 2019

با فضاسازی‌های کاذب کسی استاندار نخواهد شد

  • پنج شنبه, 20 تیر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سعیدی‌کیا در پاسخ به پرسش نقش فضای‌سازی‌ها و احیاناً تخریب‌ها در جریان انتخاب استاندار چیست؟ گفت: همانطور که عرض کردم با فضاسازی‌های کاذب کسی استاندار نخواهد شد و دولت هم نشان داده است که معیارش بر اساس شایستگی هاست نه خود تعریفی‌ها.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،  فریبرز سعیدی‌کیا، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه کشور در پاسخ به سوال چگونگی تصمیم دولت و انتخاب استاندار آینده گیلان گفت: همانطور که استحضار دارید دولت در جریان انتخاب استاندار به جهت اهمیت موضوع حساسیت هایی دارد زیرا فردی که این جایگاه مهم را به امانت می‌گیرد باید از ویژگی‌ها و قابلیت‌های برجسته‌ای برخوردار باشد.

وی گفت: گیلان به جهت نزدیکی به مرکز و نیز به جهت موقعیت استراتژیک، مورد توجه ویژه رئیس دولت است لذا باید به تصمیم دولت احترام گذاشت و طبیعی‌ست که شخص رئیس جمهور با توجه به مطالبه عمومی مردم، استانداری در تراز گیلان را انتخاب خواهد کرد.

سعیدی‌کیا در پاسخ به پرسش وضعیت گزینه‌های مطرح با بیان اینکه طی روزهای گذشته بنده هم به مانند دیگر مردم گزینه‌های مختلفی را شنیده‌ام، تصریح کرد: اینکه افراد مطرح شده تا چه حد توانایی این مسئولیت خطیر را دارند موضوعی‌ست که تصمیم گیرندگان بهتر از بنده مطلع هستند اما آنچه مسلما در معیار تصمیم‌گیری‌ها لحاظ می شود عملکرد گذشته افراد است و مطمئنا بهترین معیار برای تصمیم‌گیری کارنامه افراد است.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه کشور افزود: گیلان ظرفیت‌های انسانی بالایی دارد که می‌تواند در جایگاه‌های مهم نقش‌آفرینی و خدمتگزاری کند که نمونه بارز آن شخص فرهیخته‌ای چون دکتر نوبخت است.

این فعال سیاسی در پایان در پاسخ به پرسش نقش فضای‌سازی‌ها و احیاناً تخریب‌ها در جریان انتخاب استاندار چیست؟ گفت: همانطور که عرض کردم با فضاسازی‌های کاذب کسی استاندار نخواهد شد و دولت هم نشان داده است که معیارش بر اساس شایستگی هاست نه خود تعریفی‌ها.

انتهای پیام/083466

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21296

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی