امروز: شنبه 02 آذر 1398 برابر با 23 نوامبر 2019

نواقص ایمنی پاساژ سالار رشت به مالکش ابلاغ شد

  • یکشنبه, 23 تیر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت اعلام کرد: بعد پاساژ قدیری نواقص ایمنی پاساژ سالار هم به مالکش ابلاغ شد. معاون آموزش ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت امروز گفت: پس از پایش ایمنی پاساژ سالار، ابلاغیه معاون دادستان مبنی بر لزوم تسـریع در تعیین و تکلیف چگونگی ارتقا و رفع نواقص ایمنی این پاساژ به مالک یا مالکان آن اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،معاون آموزش ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت امروز گفت: پس از پایش ایمنی پاساژ سالار، ابلاغیه معاون دادستان مبنی بر لزوم تسـریع در تعیین و تکلیف چگونگی ارتقا و رفع نواقص ایمنی این پاساژ به مالک یا مالکان آن اعلام شد.

حبیب موحدی افزود: بر اساس این ابلاغیه، نتیجه اقدامات مالکان باید به دادستان اعلام شود.

وی علت صدور حکم دادستان توجه نکردن مالک و مالکان این واحد تجاری به ارتقا و رفع نواقص ایمنی در مدت ۴۵روزه بود.
معاون آموزش ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت خاطر نشان کرد: در راستای اجرای تبصره ذیل بند۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها و بر اساس مجوز صادرشده دادستان عمومی و انقلاب رشت برای شهرداری رشت آتش نشانی موظف است ارزیابی، پایش ایمنی و احصای نواقص ایمنی اماکن عمومی اعم از مراکز تجاری، درمانی، آموزشی و اداری را انجام دهد.
حبیب موحدی تاکید کرد: با توجه به بالا بودن ریسک آتش سوزی در پاساژ سالار، انتظار داریم مالکان و متولیان این واحد تجاری در خصوص انجام وظایف قانونی خود برای رفع کاستی‌های ایمنی و صیانت از جان و مال افراد و سرمایه‌های ملی اقدام کنند.
پیش از این ایمن نبودن پاساژ قدیری رشت به مالک آن ابلاغ شده بود.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21322

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی