امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

  • شهردار رشت خبر داد؛
افتتاح مرکز رشد و کارآفرینی و توسعه کسب و کارهای شهری به زودی

  • پنج شنبه, 10 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهرداری رشت قصد دارد مرکز رشد و کارآفرینی، برای توسعه و گسترش کسب و کارهای نوین شهری را افتتاح نماید.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت در این باره گفت: این شهرداری در نظر دارد با افتتاح مرکز رشد و کارآفرینی در جهت توسعه کسب و کارهای شهری اقدامات لازم حمایتی را به عمل آورد.

شهردار رشت افزود: این مرکز رشد و کارآفرینی، بسترهای حمایتی مناسب و لازم، با رویکرد شناسایی، هدایت، ایجاد و توسعه کسب و کارهای نو‌پا و فن آورانه در زمینه های مختلف را ایجاد خواهد نمود.

شهردار رشت تاکید کرد: این اقدام به بهبود اقتصاد شهری و همچنین توسعه پایدار شهر رشت کمکی شایان توجه خواهد نمود.

حاج محمدی افزود: کسب و کارهای شهری در زمینه اقتصاد و مدیریت شهری و مخصوصاً گردشگری، غذا و خوراک، درمان و سلامت با هدف انتقال تجربیات کارآفرینان داخلی و خارجی و فرهنگ سازی کار آفرینی، برگزاری رویدادهای دوره ای برای جذب سرمایه گذار و برنامه های آموزشی هدفمند مورد توجه و حمایت قرار می گیرند.

شهردار رشت با اشاره به اینکه این اقدام از طریق همکاری و انعقاد تفاهم نامه با فدراسیون توسعه علوم فن آوری کشورهای اسلامی در رشت انجام‌ می شود، خاطر نشان کرد: زمینه های حمایت از کسب و کارهای شهری هم اکنون در رشت فراهم شده و این طرح و پروژه به زودی کلید خواهد خورد.

وی ادامه داد: فرقی نمی کند که راه‌اندازی کسب ‌و کار شهری کوچک باشد یا بزرگ بلکه هر یک از این فعالیت ها نکات مثبت و ویژگی های مربوط به خود را دارد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21529

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی