چاپ کردن این صفحه

به رغم گرایش ها و اقلیت های موجود در گیلان امنیت در این استان برقرار است

حجت الاسلام و المسلمین علوی در دیدار با آیت الله فلاحتی گفت :به رغم گرایش ها و اقلیت های موجود در گیلان امنیت و آرامش کامل در این استان شمالی برقرار است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، وزیر اطلاعات امروز در دیدار با نماینده  ولی فقیه در گیلان با اشاره به صبغه فرهنگی و دینی گیلان ، این استان را استانی  فرهیخته و با سابقه درخشان دانست و گفت : گیلان مهد پرورش و نمو عالمان بزرگ بود  و از این جهت استانی  ممتاز در کشور است.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی با بیان اینکه مردم گیلان با سلایق و گرایش های مختلف با هم و در کنار هم با تعامل و انسجام زندگی می کنند افزود : خوشبختانه رشد و بلوغ سیاسی در گیلان بالاست و جایگاه استان از این نظر در کشور مطلوب است.
وی با اشاره به اینکه گیلان در حوزه امنیتی مشکل خاصی ندارد افزود : به رغم گرایش ها و اقلیت های موجود در استان امنیت و آرامش کامل در این استان شمالی برقرار است.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه امنیت مقوله ای است که خود مردم عامل اصلی ایجاد آن هستند تاکید کرد : نیروهای امنیتی  با تمام‌ توان در کنار مردم هستند و حافظ امنیت و آرامش مردم خواهند بود.
نماینده ولی فقیه در گیلان هم در این دیدار با اشاره به ظرفیت های گیلان در ابعاد مختلف سیاسی ،  اقتصادی و فرهنگی گفت  : متاسفانه کمبود ها و کاستی های استان پشت سرسبزی و طبیعت آن پنهان شده و این امر بارها در دیدار مسئولان کشوری مطرح شده است.  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه  گیلان نخبگان و علمای زیادی دارد که باید از آنها برای پیشرفت و توسعه استان بهره گرفت افزود : باید مدیرانی در گیلان  به کار گرفته شوند که انقلابی ، مومن و با روحیه کار و جهاد باشند تا بتوان گیلان را از محرومیت  خارج کرد. 
وی با قدردانی از تلاش مسئولان امنیتی استان یادآور شد با وجود  تنوع سلیقه ها و گرایش ها  امنیت گیلان در کشور زبان زد است.‌

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21604