امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399 برابر با 01 آوریل 2020

کاهش ابر و افزایش دما در گیلان

  • دوشنبه, 21 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از کاهش ابر و روند افزایش دما در استان از فردا خبر داد.مازیار غلامی سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به نسبت آرام در منطقه است، ولی گاهی با تقویت سامانه ناپایدار در سطح زمین، طی ۳۶ ساعت آینده، افزایش ابر و در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

به گزارش پابگاه خبری رشت پرسف وی افزود: از فردا با تضعیف تدریجی ناپایداری، شرایط برای کاهش ابر و روند افزایش دما فراهم می‌شود.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری، پاره‌ای نقاط بارندگی و وزش باد، بتدریج کاهش ابر پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته را مربوط به رودبار و منجیل با ۳۱ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردا را مربوط به ماسوله با ۱۴ درجه سلسیوس عنوان کرد.

او همچنین بیشینه دمای رشت طی امروز را ۳۱ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۰ درجه پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۵ / ۱ تا ۳ / ۰ متر، دمای آب ۲۸ درجه سلسیوس و برای شنا نا مناسب بتدریج طی عصر در بعضی نقاط مناسب است.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21649
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی