امروز: سه شنبه 29 بهمن 1398 برابر با 18 فوریه 2020

پارک علم و فناوری ایجاد محیط کسب و کار بر مبنای دانش و نوآوری است

  • پنج شنبه, 24 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اختصاصی/رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان در همایش نقش رسانه در گام دوم که در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان برگزار شده بود اظهار داشت: پارک علم و فناوری ایجاد محیط کسب و کار بر مبنای دانش و نوآوری است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس علی باستی در این همایش اظهار داشت:  کسب و کارهای نوین در اشکال مختلف در کشور و البته در جهان  با فضاهای متفاوتی از نوع کسب و کارهای  نوین و سنتی در حال گسترش است.

وی با بیان اینکه کسب و کار نوین در منزل هم درآمد اقتصادی دارد خاطرنشان کرد: ایجاد ارزش افزوده بدون داشتن نیروی انسانی زیاد، راه‌اندازی در محیط خانه و مواردی از این دست از مهم‌ترین عناصر و ویژگی‌های کسب و کار‌های نوین محسوب می‌شود.

باستی در ادامه اذعان کرد: نیمی از جمعیت کشور را نیروی جوان تشکیل داده است، طبق آمار دریافتی 26 میلیون جمعیت جوان بین 15 تا 45 سال دارند که از این مجموع 14 میلیون دارای تحصیلات عالیه هستند.

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان تبدیل تهدید‌های تحریم به فرصت توسط شرکت‌های دانش‌بنیان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: رسانه‌های سنتی در کنار رسانه‌های نوین باید در کنار هم برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب تلاش کنند تا پیشرفت و توسعه در حوزه‌ها و ابعاد مختلف علمی، فرهنگی و اقتصادی حاصل شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21675

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی