امروز: سه شنبه 29 بهمن 1398 برابر با 18 فوریه 2020

اعضای شورا بدهکار مردم هستند / شورا نباید با اقدامات خود باری بر دوش مردم اضافه کند

  • پنج شنبه, 31 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر رشت پس از به حد نصاب نرسیدن جلسه بابت عدم حضور تعدادی از اعضای شورا با بیان اینکه عدم تشکیل جلسات شورا مانع انجام امور نخواهد شد، بیان داشت: انتظار داریم همه اعضای شورای شهر در جلسات و در کنار ما حضور داشته باشند؛ زیرا همه اعضای شورا باید بدانند که بدهکار مردم بوده و هستند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس اسماعیل حاجی پور،گفت: حتی اگر ده جلسه دیگر شورا نیز با تأخیر همراه باشد جلسه را لغو می‌کنیم. هیچ جلسه‌ای نباید بیش از ۳۰ دقیقه تأخیر داشته باشد و از این پس پرتال شورا تمام تأخیرها برای حضور در جلسات را باید به اطلاع شهروندان برساند.

وی  با بیان اینکه سه تن از اعضای شورای شهر رشت در خارج از استان حضور دارند، ادامه داد: متأسفانه سایر غایبین جلسه هیچ پاسخی به تماس‌ها و پیامک بنده برای حضور در جلسه ندادند.
 حاجی پور با اشاره به اینکه مهم‌ترین وظیفه اعضای شورا خدمت به مردم است، تصریح کرد: ۱۰ روز است که طرح‌ها و لوایح شورا بر زمین مانده. در جلسه امروز چند طرح و لایحه مهم داشتیم که یکی از آن‌ها نامه اعتراض فرمانداری شهرستان رشت در خصوص چند مورد از مصوبات جلسه بود که یکی از آن‌ها در خصوص زمینی بود که به‌صورت رایگان در منطقه سلیمانداراب در اختیار شهرداری قرار می‌گرفت که با عدم تشکیل جلسه و با توجه به اینکه امروز آخرین روز پاسخگویی رسمی شورا به نامه فرمانداری بود، دیگر امکان پاسخگویی به اعتراض وجود نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه عدم تشکیل جلسات شورا مانع انجام امور نخواهد شد، بیان داشت: انتظار داریم همه اعضای شورای شهر در جلسات و در کنار ما حضور داشته باشند؛ زیرا همه اعضای شورا باید بدانند که بدهکار مردم بوده و هستند.
رئیس شورا با بیان اینکه هرگز به دنبال سمت و جایگاه نبوده‌ام، اذعان داشت: اگر همین امروز اعضای شورا بخواهند از سمت ریاست شورا استعفا خواهم داد تا مجدداً انتخابات هیئت‌رئیسه شورا برگزار شود. بنده به دنبال خدمت صادقانه بوده و هستم اما باید بدانیم و قبول کنیم که بسیاری از مردم با شورای شهر قهر هستند. مردم مشکلات زیادی دارند و شورا نباید با اقدامات خود باری بر دوش مردم اضافه کند.
انتهای پیام/083451
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21750

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی