امروز: شنبه 25 مرداد 1399 برابر با 15 آگوست 2020

افتتاح پروژه های عمرانی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در سومین روز هفته دولت

  • سه شنبه, 05 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در سومین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان شش پروژه آسفالت راه روستایی، دو پروژه گازرسانی و همچنین پروژه های تقویت برق ۲۰ روستای شهرستان فومن به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس؛ با حضور مهندس علی اوسط اکبری مقدم پروژه های آسفالت راه روستایی که به صورت همزمان در روستای خالصان شهرستان فومن به طول 17.5 کیلومتر با حدود ۳ میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

با اجرای این پروژه‌ها مردم روستاهای خالصان، گل افزان، گیگاسر، حسین کوه، کمادول و آبرود از نعمت آسفالت بهره مند شدند.

همچنین در ادامه سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان به شهرستان فومن پروژه گازرسانی به روستاهای سقیبن و کوره خرم شهرستان فومن افتتاح شد.

 میزان شبکه اجرا شده برای این پروژه 5 کیلومتر بوده که برای آن ۶۷۵ میلیون تومان هزینه شده و با اجرای این پروژه ۱۰۸ خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

در آخرین برنامه حضور مهندس اکبری مقدم در شهرستان فومن پروژه های تقویت برق ۲۰ روستا با اعتبار ۴ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

پروژه تقویت برق 20 روستا شامل نصب ۲۰‌ دستگاه ترانسفورماتور جهت تقویت برق ۲۰ روستا، افزایش قدرت شبکه با نصب ترانس در ۹ روستا، اصلاح ۲۰ کیلومتر شبکه برق روستایی و جایگزین کردن آن با کابل‌های خودنگهدار بوده  است‌.

افتتاح 3 پروژه عمرانی و صنعتی با اعتبار حدود 92 میلیارد ریال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان

در سومین روز از هفته دولت با حضور آرش فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان طرح گازرسانی به 4 روستای ملکرود، رودبارسرا، نازلنگه و چادرلنگه از توابع بخش مرکزی شهرستان سیاهکل با هزینه ی 16 میلیارد و 700 میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

با افتتاح این پروژه گازرسانی 150 خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند و درصد برخورداری شهرستان سیاهکل از نعمت گاز به 88 درصد افزایش یافت.

همچنین با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در روستای مالده از توابع بخش مرکزی شهرستان سیاهکل کارخانه شالیکوبی با ظرفیت تبدیل روزانه ۲۰ تن شلتوک به برنج و هزینه‌ی 35 میلیارد و 600 میلیون ریال بخش خصوصی با زیربنای هزار و 200 متر مربع به بهره‌برداری رسید.

چهارمیلیارد و ششصد میلیون ریال برای اجرای این طرح تسهیلات پرداخت شده است و برای 15 نفر نیز اشتغال ایجاد گردید.

36 کارخانه شالیکوبی در شهرستان سیاهکل مشغول به فعالیت می باشند.

در آخرین برنامه حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در شهرستان سیاهکل پروژه های راه‌ سازی با هزینه کرد 41 میلیارد ریال افتتاح شد.

این پروژه‌ها شامل آسفالت راه های روستایی مالفجان به دهسر، آسفالت راه روستایی کیارود به کولاک آور به طول 12 کیلومتر و یک پل 50 متری در روستای اشکراب در بخش مرکزی شهرستان سیاهکل بود که امروز به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از ۳ طرح تولیدی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان رودسر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان

در سومین روز از هفته دولت با حضور کیمیا تنهایی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان یک واحد تولیدی خوراک دام و طیور و آبزیان در شهرک صنعتی رودسر در زمینی به مساحت ۳ هزار و یکصد متر مربع با هزینه ۴ میلیارد تومان با ظرفیت تولید سالیانه ۲۰ هزار تن در سال با اشتغال ۱۵ نفر افتتاح شد. 
همچنین با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان پل سردار جنگل صیدرمحله رودسر به طول ۲۵ متر و عرض ۷ متر با اعتبار یک میلیارد و یکصد میلیون تومان به بهره‌برداری رسید. 
پروژه شبکه آبیاری و زهکشی به طول هزار و ۵۰۴ متر با اعتبار ۳۷۰ میلیون تومان به منظور بهره مندی ۳۵۰ خانوار طرح دیگری بود که در ادامه سفر کیمیا تنهایی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری به شهرستان رودسر به بهره برداری رسید. 
بازدید از واحدهای مختلف اداری و نشست با کارکنان فرمانداری از برنامه های دیگر سفر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری به شهرستان رودسر بوده است.
آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به 54 روستا در شهرستان شفت / بهره برداری از 3 طرح عمرانی و عام المنفعه
در سومین روز از هفته دولت و با حضور علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلاناستان، 3 طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 900 میلیون تومان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی سایت مرکزی آبرسانی سرداران شهید شهرستان شفت و آبرسانی به 54 روستا آغاز شد.
امروز یک واحد بوم گردی در جیرده نیز به بهره برداری رسید که برای ساخت آن بالغ بر 320 میلیون تومان هزینه شد.
همچنین یک واحد مرغداری 23 هزار قطعه نیز در روستای کاظم آباد با اعتباری افزون  بر 580 میلیون تومان  افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . 
در شهرک صنعتی شفت نیز یک کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید سالانه 120 هزار تن مورد بهره برداری قرار گرفت که برای ساخت آن 5 میلیارد تومان هزینه شد ه است.
در پایان سومین روز از هفته دولت عملیات اجرایی طرح آبرسانی به 54 روستا در روستای بداب شفت آغاز شد که در فاز نخست 8.5 میلیارد تومان برای آن اعتبار پیش بینی و اختصاص یافته است . 
گفتنی است در هفته دولت سال جاری 54 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد و 500 میلیون تومان در شهرستان شفت به بهره برداری خواهد رسید.
 
افتتاح ۲ پروژه درمانی و عمرانی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در شهرستان املش
در سومین روز از هفته دولت با حضور آرش فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان بخش اطفال بیمارستان ۳۲ تختخوابی نیکوکار شهرستان املش افتتاح شد. 
 بخش اطفال بیمارستان نیکوکار املش با اعتبار حدود ۲۰۰ میلیون تومان به مرحله بهره برداری رسیده است.
 همچنین با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان پروژه آسفالت حدود ۲۰ کیلومتر راه روستایی شهرستان املش به صورت متمرکز در روستای شیردره از توابع بخش مرکزی افتتاح شد. 
برای اجرای این پروژه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21803

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی