امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398 برابر با 24 فوریه 2020

بازدید مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور از روند فعالیت‌های کانون تفکر زبرالحدید در رشت

سید احمد عبودتیان، مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور، از روند فعالیت‌های کانون تفکر زبرالحدید استان گیلان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سید احمد عبودتیان در بازدید از کانون تفکر زبرالحدید در رشت با بیان اینکه فعالیت‌های این مجموعه همانند ماجرای مباهله است اظهار داشت: به جوشش درآوردن جامعه و به ویژه نخبگان حرکت بزرگی است که کانون تفکر زبرالحدید در حال انجام آن است.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور با تاکید بر لزوم توجه به رویکردهای اجتماعی در مسیر حل مشکلات و سیاست‌گذاری‌ها عنوان داشت: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری ایجاد مجموعه‌های قرارگاهی در مسیر بررسی وضعیت کشور است.

عبودتیان نخبگان را پیشران‌های فعالیت‌های مختلف در کشور دانست و خاطرنشان کرد: الگوی مدیریتی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری منحصر به فرد است و حتی برخی از مسئولان کشور نیز آن را درک نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه استان گیلان استانی متمدن، پیشرفته و باظرفیت است خاطرنشان کرد: از شما نخبگان می‌خواهم تا به مسئله هویت شهر رشت بیشتر توجه کرده و در این حد ورود کنید.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور با اعلام اینکه حمایت دختران محجبه جوان از حجاب بهترین راه دفاع از حجاب است تصریح کرد: بهترین راه دفاع از ارزش‌های انقلاب این است که انقلابیون و نخبگان با تمام قوا از باورهای خود دفاع کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان نیز در این بازدید ضمن تقدیر از فعالیت‌های کانون تفکر زبرالحدید ابراز داشت: استان گیلان دارای جوانان نخبه و متعهدی است که باید از ظرفیت آن‌ها به نحو احسن استفاده کرد.

ححت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی با اشاره به اینکه جوانان نخبه گیلانی به هویت دینی خود می‌بالند ابراز داشت: کانون تفکر زبرالحدید امروز به خوبی در زمینه تولید علم که یکی از دستورات مقام معظم رهبری است ورود کرده و موفق نیز بوده است.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21811

تماشاخانه تصویر

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی