امروز: پنج شنبه 14 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

اعضای کمیسیون‌های شورای شهر رشت انتخاب شدند

  • یکشنبه, 10 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر رشت و نمایندگان شورا در برخی سازمان‌ها و نهادهای دیگر با رأی اعضا مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در صد و هفتمین جلسه شورای شهر رشت که با حضور تمام اعضاء شورا در صحن علنی و به ریاست اسماعیل حاجی‌پور در کسوت ریاست شورا برگزار شد اعضای کمیسیون‌های شورای شهر رشت و نمایندگان شورا در برخی سازمان‌ها و نهادهای دیگر با رأی مستقیم اعضا مشخص شدند.

در این انتخابات اعضای کمیسیون بهداشت و محیط زیست و خدمات شهری به شرح زیر انتخاب شدند؛ فاطمه شیرزاد، رضا رسولی، بهراد ذاکری، محمدحسن عاقل‌منش، محمدحسین علیپور که به غیر از رضا رسولی بقیه اعضا با 11 رای به عضویت این کمیسیون درآمدند.

ترکیب اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای شهر رشت نیز مشخص شدند و پس از اتمام فرآیند رأی‌گیری حجت جذب با 8 رأی، احمد رمضانپور نرگسی با 11 رأی، سید امیرحسین علوی با 11 رأی، فرهام زاهد با 9 رأی و اسماعیل حاجی پور با کسب 9 رأی انتخاب شدند.

اعضاء کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت نیز به شرح زیر مشخص شد و حجت جذب با کسب 6 رأی، فرهام زاهد با 8 رأی، احمد رمضانپور نرگسی با 10 رأی، حامد عبدالهی با 6 رأی و رضا رسولی با 10 رای عضو این کمیسیون تخصصی شدند.

در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای شهر رشت هم فرهام زاهد با 9 رأی، فاطمه شیرزاد 11 رأی، محمد حسن علیپور 10 رأی، امیرحسین علوی 11 رأی و محمد حسن عاقل منش با 11 رأی عضو شدند.

برای کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت نیز رأی گیری به عمل آمد و در پایان حامد عبدالهی با 8 رأی، رضا رسولی 11 رأی، فاطمه شیرزاد 11 رأی، حجت جذب 7 رأی و اسماعیل حاجی پور 9 رأی را کسب کرده و عضو این کمیسیون شدند.

در جریان انتخاب ناظران شورا در سازمان‌های تابعه و کمیسیون‌های فرعی شورای شهر رشت نیز نمایندگان شورا در کمیسیون بدوی نظام وظیفه حجت جذب به عنوان عضو اصلی و محمد حسن عاقل‌منش به عنوان عضو علی‌البدل برگزیده شدند.

برای کمیسیون تجدید نظر نظام وظیفه نیز محمد حسن علیپور به عنوان عضو اصلی و فرهام زاهد به عنوان عضو علی البدل معرفی شدند.

در شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم حجت جذب، در حوزه نماینده دائمی شورا در کمیته بهداشت و سلامت روان سید امیر حسین علوی، در
انجمن یاوران وقف استان گیلان محمد حسن عاقل‌منش و در بخش نماینده شورا در سازمان حمل و نقل و ترافیک هم فرهام زاهد معرفی شد.

همچنین در سازمان فناوری و اطلاعت حامد عبداللهی، سازمان آرامستان‌ها فاطمه شیرزاد، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت محمد حسن عاقل‌منش، درسازمان پسماند محمدحسن علیپور، در سازمان سرمایه‌گذاری هم احمد رمضانپور نرگسی برگزیده شد.

اعضای شورای شهر رشت در سازمان سیما و منظر محمدحسن علیپور، سازمان عمران و باز آفرینی رضا رسولی، سازمان ساماندهی مشاغل فرهام زاهد، سازمان آتش نشانی‌ها حجت جذب، نماینده‌های کمیسیون ماده77 محمد حسن عاقل‌منش و حجت جذب انتخاب شدند.

در کمیسیون ماده 100 شورای شهر رشت فرهام زاهد، محمد حسن علیپور و حامد عبدالهی، در کمیسیون ماده 7 آیین‌نامه قانون حفظ فضای سبز محمد حسن عاقل‌منش، در کمیسیون ماده 8 نوسازی و عمران شهری فرهام زاهد و در کمیسیون بند 20 هم محمدحسن علیپور، احمد رمضانپور نرگسی و حجت جذب معرفی شدند.تسنیم

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21869

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی