امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان

  • دوشنبه, 11 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه سهم زیادی از مطالبات فرهنگیان کشور عملی تحقق پیدا نکرده است گفت: امیدواریم رئیس جمهور در عمر باقیمانده از دوره فعالیت خود حداقل یک کار خیر برای آموزش و پرورش انجام دهد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، جبار کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه رئیس جمهور در دوره خود کم لطفی‌های بسیار زیادی به آموزش و پرورش و جامعه بزرگ فرهنگیان کشور داشته است اظهار داشت: در حال حاضر سهم بسیار زیادی از خواسته‌ها و مطالبات جامعه فرهنگیان کشور روی زمین مانده و به هیچ عنوان تحقق پیدا نکرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حضور حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در بدنه هیئت دولت و تجربیات کسب شده وی را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: با توجه به اینکه وی در دولت هم بوده و به هیئت دولت آشنایی کامل دارد می‌تواند از ظرفیت رئیس‌جمهور برای کسب رأی اعتماد بیشتر استفاده کند.

نماینده مردم رشت در مجلس از حضور وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جهت اعلام برنامه‌هایش خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر این در جلسه اخیر کمیسیون آموزش و تحقیقات بنده نیز گزارش مفصلی را در مورد وضعیت بودجه وزارت آموزش و پرورش و معضلاتی که در این وزارتخانه وجود دارد ارائه دادم. 

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه حاجی میرزایی برنامه‌های خود برای تصدی پست وزارت آموزش و پرورش را در کمیسیون آموزش و تحقیقات تشریح کرده است افزود: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد موارد مختلفی صحبت کرد هرچند که چالش‌های این حوزه بسیار پیچیده‌تر از اینها است.

وی لزوم اشراف کامل وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به تمام معضلات موجود در این حوزه را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: جامعه فرهنگیان کشور نگرانی‌های بسیار عدیده‌ای دارند از سوی دیگر تاکنون بسیاری از مطالبات آنان روی زمین مانده که امیدواریم رئیس جمهور بعد از گذشت سال‌‌ها حداقل یک کار مثبت برای آنان انجام دهد.

رئیس فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مجلس تشکیل وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را زمینه‌ساز تحول در این حوزه دانست و گفت: وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این فراکسیون حضور پیدا کرد و برنامه‌های خود را برای نمایندگان تشریح کرد.

کوچکی‌نژاد از نظر مثبت نمایندگان فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری مجلس نسبت به مونسان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تجربیات خوب مونسان در حوزه‌ گردشگری و سایر بخش‌های مرتبط امیدواریم در صورت نظر مثبت مجلس به وی، شاهد تحولات بسیار خوبی به ویژه در حوزه صنعت گردشگری کشور باشیم.

انتهای پیام / 083470

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21879

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی