امروز: سه شنبه 06 آبان 1399 برابر با 27 اکتبر 2020

قتل عام پرندگان مهاجر در گیلان متوقف شد

  • دوشنبه, 10 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

متخلفینی که به قتل عام پرندگان مهاجر در گیلان اقدام می کردند، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان، یک متخلف معروف و سابقه دار شکار و صید در منطقه پیربازار رشت به همراه یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز پس از تعقیب و گریز در دام مامورین یگان حفاظت محیط زیست گیلان افتاد.

این شکارچی متخلف که مدتها بود به روش ها مختلف از دست ماموران متواری می شد، سرانجام، طی عملیات رهگیری و کمین نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان به همراه یک قبضه سلاح شکاری دولول قاچاق در منطقه پیربازار رشت دستگیر و جهت طی مراحل قانونی و اخذ دستورات قضایی به پاسگاه انتظامی دلالت شد.

دستگیری این شکارچی متخلف حرفه ای سابقه دار بازتاب گسترده ای در منطقه و در بین دوستداران محیط زیست داشته است.

مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رشت طی عملیات جداگانه ای موفق به دستگیری یک متخلف دیگر شکار و صید در منطقه حسین بکنده شدند که طی گزارشات واصله او هم به شکل وسیع پرندگان مهاجر را قتل عام کرد.

این شکارچی متخلف نیز پس از شناسایی و رهگیری سرانجام شامگاه گذشته به همراه یک قبضه سلاح شکاری دولول و تعداد ۱۲ مرغابی شکار شده دستگیر و تحویل مراجع ذیصلاح قضایی شد.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 219

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی