امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

پیام تبریک 3 مقام روسی و ترکیه ای به استاندار گیلان

  • پنج شنبه, 21 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آستراخان و سرکنسول‌ های روسیه و ترکیه به ارسلان زارع استاندار گیلان پیام‌ های تبریک دادند. 

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، سرپرست استانداری آستراخان ، سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت و سرکنسول جمهوری ترکیه در تبریز در پیام‌ های تبریک انتصاب ارسلان زارع به سمت استاندار را تبریک گفتند و توسعه روابط اقتصادی ، تجاری و فرهنگی با گیلان را خواستار شدند.
سرپرست استانداری آستراخان در پیام خود خطاب به دکتر زارع ضمن ابلاغ صمیمانه ‌ترین تبریکات نوشته است : استان آستراخان و استان گیلان اولین مناطق فدراسیون روسیه و جمهوری اسلامی ایران بودند که با یکدیگر روابط دوجانبه برقرار کردند؛ در 25 سال همکاری، تجربیات گران بها و رویه‌های مشخصی حاصل شده و مهم آن که تمایل زیاد به توسعه همکاری‌های متقابل همچنان پابرجاست.
ایگور بابوشکین خاطرنشان کرد : توسعه روابط سنتی تجاری و اقتصادی دوجانبه، ارتباطات بین منطقه ویژه اقتصادی لوتوس و منطقه آزاد انزلی، افتتاح سرای تجاری ایرانیان به ابتکار اتاق بازرگانی، صنایع و معادن گیلان در آستراخان، تداوم همکاری‌های دانشگاه گیلان و دانشگاه دولتی آستراخان و ساخت یادبود عمر خیام شاعر و عارف بزرگ پارسی به عنوان زینت شهر آستراخان گام ‌های موثر در سال‌های اخیر است و امید دارم با حضور جنابعالی شاهد تحکیم بیشتر روابط اقتصادی و فرهنگی بین دو منطقه باشیم.
همچنین در بخشی از پیام تبریک آندری وادوف سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت آمده است : آرزومندم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهد پیشرفت بیش از پیش استان گیلان و توسعه روابط اقتصادی، تجاری و فرهنگی بین گیلان و مناطق فدراسیون روسیه باشیم.
حسین گونگور سرکنسول جمهوری ترکیه در تبریز نیز ضمن تبریک انتصاب ارسلان زارع به سمت استاندار گیلان، اراده و جدیت خود مبنی بر گسترش و تنوع بخشی به روابط میان گیلان و کشور ترکیه را اعلام کرد.
انتهای پیام / 083470
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 21974

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی