امروز: دوشنبه 05 خرداد 1399 برابر با 25 می 2020

لزوم تامین نظم، امنیت و روان سازی ترافیک، در اولین روز سال تحصیلی جدید

  • جمعه, 29 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار شهرستان رشت، تامین تجهیزات ضروری مدارس را مهم تلقی و تصریح کرد: به طبع تامین این تجهیزات مستلزم تامین منابع اعتباری است، حال اینکه نیازمندی های ما نامحدود اما منابع اعتباری محدود است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس؛ دکتر میر شمس مومنی‌زاده در این جلسه که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم بهار علم و دانش نویدبخش سالی پربار برای جامعه تعلیم و تربیت در شهرستان باشد.
وی با اشاره به اهمیت موضوع تعمیر و نگهداری فضاهای آموزشی، به کمبود منابع اعتباری اذعان کرد و گفت: در شرایط کنونی باید براساس اولویت بندی اقدام به تعمیر فضاهای مورد نظر کنیم.
نماینده عالی دولت در مرکز استان، تامین تجهیزات ضروری مدارس را نیز مهم تلقی و تصریح کرد: به طبع تامین این تجهیزات نیز مستلزم تامین منابع اعتباری است؛ نیازمندی های ما نامحدود اما متاسفانه منابع اعتباری محدود است.
دکتر میرشمس مومنی‌زاده با اشاره به اهمیت مشارکت اولیای دانش‌آموزان در امور مدارس، خاطرنشان کرد: برای پیشبرد هرچه بهتر امور و رفع بسیاری از مشکلات مدارس می بایست بیش از پیش از ظرفیت مشارکت اولیای دانش‌آموزان بهره مند شویم.
وی در ادامه با اشاره به نقش پذیری دانش آموزان و‌ ذهن پویا و خلاق آن ها در امور مختلف، ظرفیت ارزشمندی برای دانش آموزان متصور شد و با بیان اینکه بایستی این شور و هیجان را به سمت رشد و بالندگی هرچه بیشتر سوق داد، گفت: می توان در قالب انجمن‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی زمینه این مشارکت را فراهم کرد.
فرماندار شهرستان رشت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت سوادآموزی، تاکید کرد: مقتضی است بخشداران، دهیاران، اعضاء شوراهای اسلامی و دستگاه های متولی، با تشریک مساعی زمینه را برای رشد هرچه بیشتر شاخص باسوادی در شهرستان فراهم کنند.
دکتر مومنی زاده در پایان سخنانش بر لزوم تامین نظم، امنیت و روانسازی ترافیک در اولین روز سال تحصیلی جدید تاکید کرد و گفت: در جلسه شورای تامین شهرستان ابعاد مختلف موضوع بررسی شد و هماهنگی لازم صورت گرفته است.

 انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22063
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی