امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

تشریح جزئیات دستگیری شهردار و سه عضو شورای لوشان

  • پنج شنبه, 04 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دادستان رودبار جزئیات پرونده دستگیری شهردار و سه عضو شورای اسلامی لوشان را تشریح کرد.هادی بشری با اشاره به جزئیات دستگیری شهردار و سه عضو شورای اسلامی شهر لوشان اظهار کرد: شهردار و سه عضو شورای اسلامی لوشان به اتهام اخذ رشوه، فساد مالی و اختلاس دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، وی با اشاره به مبلغ اخذ رشوه توسط شهردار و سه عضو شورا از پیمانکاران افزود: شهردار و سه عضو شورای اسلامی شهر لوشان به اخذ رشوه به مبلغ ۱۲۰ الی ۱۵۰ میلیون تومان اقرار کردند اما شواهد و قراین نشان می‌دهد که مبلغ موردنظر بیش از این است.

دادستان رودبار با بیان اینکه با ورود سازمان بازرسی جزئیات بیشتر این پرونده مشخص می‌شود، گفت: شهردار و سه عضو شورا به دریافت هزینه خرید کت‌وشلوار و دریافت سکه از پیمانکاران نیز اقرار کردند.

بشری با اشاره به صدور قرار بازداشت موقت برای این متخلفین بیان کرد: با توجه به دستگیری سه عضو شورا و شهردار، برای تعیین تکلیف وضعیت مدیریت شهری لوشان تصمیماتی اتخاذ شده که به‌محض نهایی شدن، به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی با بیان اینکه پرونده متهمین در تحقیقات مقدماتی قرار دارد افزود: با صدور کیفرخواست تا زمان صدور حکم از کار برکنار خواهند شد و حق حضور در محل کار را نخواهند داشت.

دادستان رودبار از بازداشت شهردار دیگری در این شهرستان خبر داد و گفت: یکی دیگر از شهرداران شهرستان رودبار به جرم تصرف غیرقانونی قیر به‌زودی بازداشت می‌شود.

بشری با اشاره به جزئیات بیشتر پرونده شهردار متخلف گفت: این شهردار به جرم تصرف غیرقانونی قیر به مدت دو سال انفصال‌ازخدمت و پرداخت جزای نقدی بدل از شلاق محکوم‌شده است.

وی با تأکید بر اجرای قانون و برخورد جدی با متخلفین افزود: متولیان دستگاه قضایی در شهرستان رودبار در برخورد با متخلفین هیچ‌گونه اغماضی نخواهند کرد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22150

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی