امروز: یکشنبه 04 اسفند 1398 برابر با 23 فوریه 2020

اطلاعیه طرح تعویض پلاک های قدیم خودروهای منطقه آزاد انزلی

  • جمعه, 05 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی با همکاری پلیس راهور استان، طرح تعویض پلاک های قدیم خودروهای منطقه را با هدف ساماندهی و تعیین تکلیف پلاک های قدیمی باقیمانده بر روی خودروها و همچنین امکان صدور کارت سوخت برای انان از روز شنبه ۶ مهر به اجرا می گذارد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، براین اساس «کلیه مالکین و دارندگان محترم خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلیآ می باید به منظور انجام مراحل اداری و اجرایی تعویض پلاک خودروهای مربوطه، با همراه داشتن مدارک ذیل، مطابق جدول زمان بندی اعلامی، به مرکز شماره گذاری خودرو منطقه به نشانی: گیلان، منطقه آزاد انزلی، کیلومتر ۳ بلوار شهید فاتحی مراجعه نمایند.

بنابراین اطلاعیه، در فاز اول اجرای این طرح ظرف دو ماه آتی و در چارچوب زمان بندی تعیین شده، خودروهایی که «رقم آخر سمت راست پلاکآ آن ها ۱، ۲ و ۳ می باشد، مشمول این فراخوان بوده و برنامه زمان بندی «سایر خودروها نیز طی ماه های آتی»به اطلاع عموم خواهد رسید.

بنابراین گزارش مالکین محترم خودروهای مزبور با توجه به زمان تعیین شده برای آنان طی ماه های مهر و آبان سال ۹۸ به تدریج با همراه داشتن؛ اصل پروانه تردد، کارت و شناسنامه مالکیت خودرو، اصل شناسنامه و کارت ملی مالک خودرو، سند منزل و یا اجاره نامه معتبر به همراه قبوض آب یا برق جهت احراز محل سکونت، بیمه نامه شخص ثالث معتبر، معاینه فنی برای خودروهای مدل ۲۰۱۴ و پایین تر(خودروهای عمومی با هر مدل ساخت ملزم به ارائه معاینه فنی می باشند)، همراه داشتن برگه عدم خلافی به روز(صدور و پرداخت عدم خلافی در همین مرکز صورت می پذیرد)، به مرکز شماره گذاری خودرو منطقه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که حضور مالک خودرو و یا وکیل ایشان با وکالت نامه معتبر الزامی است.

این اطلاعیه تصریح می کند؛ ساعت پذیرش از ۸ صبح لغایت ۱۲ ظهر صرفاً برای خودورهایی که شماره پلاک آنان در فهرست برنامه زمانبندی همان روز قید شده، می باشد و ارائه خدمات به خودروهای پذیرش شده تا ساعت ۱۵ عصر ادامه خواهد داشت. در عین حال خودروهایی که در برنامه زمانی تعیین شده موفق به حضور نگردند، از مراجعه در روزهای دیگر به دلیل تداخل کاری با برنامه زمانی دیگر خودروها خودداری نمایند، در این ارتباط تلاش خواهد شد، از این گروه از دارندگان خودرو در زمانبندی های آتی فراخوان به عمل آید.

هزینه تعویض پلاک مبلغ ۳،۵۷۷،۳۱۴ ریال است که از این میزان مبلغ ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال بابت هزینه پلاک به حساب سازمان منطقه آزاد انزلی “مطابق مصوبه هیأت مدیره سازمان”و مبلغ ۱،۵۷۷،۳۱۴ ریال نیز به حساب موسسه راهگشا مطابق ضوابط و مقررات دستورالعمل پلیس واریز می شود. بدیهی است پرداخت هرگونه هزینه به غیر موارد فوق تحت هر عنوان ممنوع می باشد.

لازم به ذکر است زمانبندی تعویض پلاک خودروهای با رقم آخر سمت راست ۴، ۵ و ۶ آذر و دی ماه جاری خواهد بود و طرح تعویض پلاک خودروهای با رقم آخر سمت راست پلاک ۷، ۸ و ۹ نیز در ماه های بهمن و اسفند ماه سال ۹۸ به اجرا در می آید.

گفتنی است مالکین محترم می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مرکز شماره گذاری خودرو پلاک منطقه آزاد انزلی به شماره تماس ۳۴۴۳۸۱۰۳-۰۱۳ و یا به پایگاه اینترنتی سازمان منطقه آزاد انزلی به نشانی anzalifz.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22161

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی