امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

مدیر کل جدید زندان‌های استان گیلان منصوب شد/حسینی رفتنی شد

  • چهارشنبه, 10 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با صدور حکمی، رضا محمدی اصل را به عنوان مدیر کل زندان‌های استان گیلان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس اصغر جهانگیری با صدور حکمی، رضا محمدی اصل را به عنوان مدیر کل زندان‌های استان گیلان منصوب کرد.

محمدی اصل پیش از این مدیرکل زندان های استان لرستان بود.

وی  دو دوره (از اسفند ۹۱ تا مهر ۹۳) و (اردی‌بهشت ۱۳۸۴ تا ۱۶ مهر ۱۳۸۷) مدیر کل ورزش و جوانان لرستان (تربیت‌بدنی سابق) بود.
ریاست زندان مرکزی خرم‌آباد از دیگر سوابق محمدی اصل است.
وی از بازیکنان اسبق تیم فوتبال خیبر و زننده گل ماندگار این تیم به پرسپولیس تهران در سال ۶۵ بود.

در حکم انتصاب مدیر کل زندان‌های استان گیلان آمده است:

اصلاح، تربیت و ارشاد زندانیان و فراهم ساختن بستر و امکانات لازم برای بازگشت مجدد به کانون خانواده و پذیرش آنان در اجتماع، همزمان با اعمال برنامه ریزی برای مراقبت بعد از خروج و جلب همکاری دستگاه‌های ذیربط در این مهم، از جمله وظایف اساسی امر زندانبانی است که نیل به آن مستلزم برنامه‌ای راهبردی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش دین مبین اسلام است که باید ضمن همکاری و هماهنگی اثر بخش با مسئولین محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان به اجرا درآید.

مقتضی است نهایت مساعی و همت خود را در جهت سالم سازی هرچه بیشتر محیط زندان‌ها از طریق توسعه آموزش ها، حرفه آموزی، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت، توام با پاس داشت ارزش‌های فرهنگی و دینی و نظارت برحسن اجرای قوانین، مقررات و آیین نامه اجرایی سازمان را به کار گرفته تا نسبت به تحقق سیاست‌های ابلاغی مصوب ریاست محترم قوه قضائیه مبتنی بر رهنمود‌های مقام معظم رهبری «مدظله العالی» شاهد مدیریتی جهادی در این عرصه خدمتگزاری باشیم.

گفتنی است حسینی مدیرکل پیشین زندان های استان گیلان به عنوان مشاور رئیس سازمان زندان ها منصوب و همچنین اسلامخواه به عنوان سرپرست اداره کل زندان های استان لرستان معرفی گردید.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22217

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی